Jak to s Angelinou, Bradem a jejich smečkou ratolestí v těchto dnech vypadá a jestli se skutečně schyluje k rozvodu, vědí asi pouze oni dva. Těžko říct, jestli je vila na Mallorce jen sídlem na letní dovolené, nebo novým domovem opuštěného Brada, a jestli je Brad vůbec opuštěný. Nebo je ve více než přátelském svazku se svou hereckou kolegyní Marion Cotillard?

O Bradovi je známo, že ke svým hereckým kolegyním je, řekněme, velice kolegiální. Stejně jako byl před lety k Angelině samotné, když byl ještě ve svazku manželském s Jennifer Aniston. Jak se kauza bude vyvíjet, se necháme překvapit, ale mezitím se pokochejme těmito ilegálními fotografiemi nezletilé Angeliny.

Angie byla již odmalička bezesporu výjimečnou osobností. Ve čtrnácti letech opustila školu a chtěla se stát ředitelkou pohřebního ústavu. Její krásu však objevili jiní, a tak se stala modelkou. Spolupracovala s nejlukrativ­nějšími značkami a módními návrháři a zářila na nejrůznějších přehlídkách v New Yorku, Londýně či Los Angeles.

V této době trpěla Angelina silnými depresemi a dokonce sebepoškozováním. Punkrockový styl a odvážné vystupování její okolí šokovaly, přesto se po rozchodu s tehdejším přítelem vrátila ke studiu herectví a odstartovala svou hereckou kariéru.

Tyto exkluzivní fotografie od fotografa Harryho Langdona vznikly, když mu sama Angie zatajila svůj skutečný věk a místo 14 tvrdila, že jí je 18. No, řekněme, že ani dnes 14letá děvčata nevypadají na svůj věk, ale tohle je opravdu něco. Posuďte sami, jak sexy byla nezletilá Angelina.