Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie BRZY ZEMŘE, píše americký bulvár! Před smrtí prý VYDĚDILA svoje děti

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
Šokující tvrzení
Před několika dny měla Angelina Jolie zářit štěstím, teď je ale všechno jinak. Slavná herečka, která v minulosti trpěla anorexií a byla závislá na tvrdých drogách, podle amerického bulváru umírá. Údajně je na tom tak špatně, že už začala rozdělovat majetek. Ohromné jmění prý poputuje jen jednomu synovi, dalších pět dětí má ostrouhat.

Že Angelinu Jolie (43) rozvod s Bradem Pittem (55) psychicky i fyzicky vyčerpává, je patrné na první pohled a není o tom sporu. Teď se však vyrojily zprávy o mnohem větší pohromě. Herečka je údajně na pokraji smrti!

Časopis National Enquirer přinesl šokující informaci o zdravotním stavu Angeliny. Podle jeho zdrojů hollywoodská hvězda umírá. Prý je to tak vážné, že už začala sepisovat závěť.

Dohromady s Bradem mají jmění okolo 9,6 miliardy korun. Těžko říct, kolik nakonec skončí v hereččině kapse. Dá se však předpokládat, že to budou přinejmenším 2,6 miliardy korun. Právě tolik totiž podle amerického magazínu měla odkázat synovi Maddoxovi (17).

Ostatních pět dětí prý ostrouhá. Pax (15), Zahara (14), Shiloh (12), Vivienne (10), Knox (10) se totiž v rozvodovém řízení měli postavit na Pittovu stranu. A to podle časopisu nemůže Angelina skousnout.

Těžko však říct, nakolik jsou tyto informace důvěryhodné. Stejný magazín už totiž v minulosti informoval o tom, že Angelina má rakovinu a její děti Downův syndrom. Ale kdoví, třeba se tentokrát trefili.

Mohlo by vás zajímat

Další články