Je to už dlouhých třináct let, co Brad Pitt opustil Jennifer Aniston (49) kvůli Angelině Jolie. S atraktivní Angelinou byl Pitt ve vztahu úctyhodných dvanáct let a mají spolu šest dětí. Na dlouhodobé vztahy si herec zřejmě potrpí a ani jednomu teď není zrovna do zpěvu. Angelina vypadá, jako kdyby úplně přestala jíst a její postava je momentálně jen potažená kůží. Média spekulují, zda herečka netrpí anorexií.

Brad na tom není o nic lépe a údajně se topí v depresích. Rozvod je zkrátka životní prohra a každý z nich se to snaží řešit po svém. Otevřenou náručí je Bradovi prý jeho bývalka Jennifer Aniston, která mu je v těžkých chvílích oporou. Herec se jí měl dokonce přes esemesky se svými stavy svěřovat a kvůli tomu manželství Aniston s Justinem Therouxem zrovna nevzkvétá.

Bylo by ale logické, kdyby se na blížícího se svatého Valentýna dali Brad s Angelinou dohromady alespoň kvůli dětem a strávili s nimi hezký den. Děti Maddox (16), Pax (14), Zahara (13), Shiloh (11) a devítiletá dvojčata Vivienne a Knox by to jistě ocenily.

Svátek zamilovaných se na území Spojených států slaví opravdu bujaře. Veškeré restaurace nabízejí valentýnské menu, které nezřídka kdy využívají i celé rodiny s dětmi. Láska se přeci musí oslavovat. Je tedy otázkou, zda si ti dva odpustí alespoň v tento den, a nebo oslaví Valentýna každý zvlášť.