Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Angelina Jolie a Brad Pitt se topí v depresích: Dají se na Valentýna znovu dohromady?

Tak dají se tihle dva znovu dohromady, nebo ne?
+ Dalších 61 fotografií
Americký herec Brad Pitt (54) se ukázal jako muž s velkým M. Veškerou vinu za rozvod s Angelinou Jolie (42) totiž vzal na sebe. Už před časem médiím prozradil, že měl problémy s alkoholem a musel se léčit. Herec má s Angelinou tři vlastní děti a tři adoptované. Společného toho tedy mají více než dost. Strhne je snad blížící se Valentýn a dají se znovu dohromady? Možná by pak Angelina přestala vypadat jako kostnatá smrtka.

Je to už dlouhých třináct let, co Brad Pitt opustil Jennifer Aniston (49) kvůli Angelině Jolie. S atraktivní Angelinou byl Pitt ve vztahu úctyhodných dvanáct let a mají spolu šest dětí. Na dlouhodobé vztahy si herec zřejmě potrpí a ani jednomu teď není zrovna do zpěvu. Angelina vypadá, jako kdyby úplně přestala jíst a její postava je momentálně jen potažená kůží. Média spekulují, zda herečka netrpí anorexií.

Brad na tom není o nic lépe a údajně se topí v depresích. Rozvod je zkrátka životní prohra a každý z nich se to snaží řešit po svém. Otevřenou náručí je Bradovi prý jeho bývalka Jennifer Aniston, která mu je v těžkých chvílích oporou. Herec se jí měl dokonce přes esemesky se svými stavy svěřovat a kvůli tomu manželství Aniston s Justinem Therouxem zrovna nevzkvétá.

Bylo by ale logické, kdyby se na blížícího se svatého Valentýna dali Brad s Angelinou dohromady alespoň kvůli dětem a strávili s nimi hezký den. Děti Maddox (16), Pax (14), Zahara (13), Shiloh (11) a devítiletá dvojčata Vivienne a Knox by to jistě ocenily.

Svátek zamilovaných se na území Spojených států slaví opravdu bujaře. Veškeré restaurace nabízejí valentýnské menu, které nezřídka kdy využívají i celé rodiny s dětmi. Láska se přeci musí oslavovat. Je tedy otázkou, zda si ti dva odpustí alespoň v tento den, a nebo oslaví Valentýna každý zvlášť.

Mohlo by vás zajímat

Další články