Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Angelina ani Jennifer! Z náruče Brada Pitta obě vyšachovala záhadná blondýna

Brad Pitt se objevil ve společnosti s novou ženou!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 42 fotografií
Angelina Jolie (43) brečela v koutě kvůli Jennifer Aniston (49), ta se k ní teď může přidat. Navzdory spekulacím totiž Brad Pitt (54) očividně našel zalíbení v úplně jiné ženě. V úterý laškoval se jistou blondýnkou. Tohle o ní víme!

Po boku Brada Pitta se objevila nová žena! Vypadá to, že se herec rozhodl popřít spekulace, které o něm a Jennifer Aniston v poslední době kolovaly. Vkus ale nezměnil, je to opět blondýnka!

Hollywoodský švihák o svém milostném životě zarputile mlčí. Nemůže si dovolit mluvit kvůli rozvodové bitvě s Angelinou Jolie, které se po něm údajně také zastesklo a chtěla by na všechno zlé z posledních měsíců zapomenout.

Odvěké sokyně Jolie a Aniston si teď mohou podat ruce a jít společně brečet do velkého polštáře. Na koncertě Red Hot Chilli Peppers pro uzavřenou společnost si totiž Brad náramně rozuměl s přírodní léčitelkou a šperkařkou Sat Hari, se kterou seděl celou dobu u stolu. A podle přítomných hostů měli i po skončení akce stejnou cestu.

Jestli Sat Hari skončila v Bradově loži, to ví pouze oni dva. Nezbývá než čekat, až Pitt sám oznámí, že si konečně někoho našel.

Související články

Další články