Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Angela neuvěřitelně zhubla, ale zaplatila za to vysokou daň. Opustil ji manžel

Angela je teď opravdu kočka.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Vážila už přes osmdesát kilo a bylo jí zle. Cítila se pořád unavená a měla problém s delší chůzi. Jednoho dne se rozhodla, že se svojí nadváhou zatočí. Pustila se do cvičení a výsledek stojí opravdu za to. Bohužel ale kvůli hubnutí přišla o něco cenného. Co se stalo?

Angela Crickmore (36) se rozhodla zhubnout, aby se cítila dobře a byla ve větší kondici. Poslední dobou už nemohla ani chodit a často se zadýchávala. Prostě se necítila ve své kůži a chtěla s tím něco udělat jednou provždy.

Prvním, čím začala, bylo to, že si upravila jídelníček a jedla menší porce každé tři hodiny. Hodiny trávila ve fitku a chodila běhat. Za to, že přibrala tolik kilo, mohl prý její styl života a sedavé zaměstnání. Angela se totiž moc nehýbala a v práci osm hodin seděla u počítače a pak další hodiny seděla doma před televizí. A to se na její postavě nemile podepsalo.

Do správného životního stylu se tak opřela, že zhubla neuvěřitelných třicet kilo! A vrátila se tak do dob svého dospívání, kdy byla hubená. Jenže za to, že zhubla, zaplatila velkou daň. Přišla o manžela.

I přes to, že měla kila navíc, byla prý vždy šťastná a ze své postavy neměla žádný mindrák. „Cítila jsem se přitažlivá a manželovi jsem se líbila. Říkal mi, že jsem krásná. Jenže rodina a přátelé na mě tlačili, abych se sebou něco udělala,“ řekla Angela. Ta si také musela začít vařit jiná jídla a odmítala vařit synovi a manželovi, protože se bála, že zase přibere.

A od té doby to začalo v jejím manželství skřípat. Čím dál tím víc se s manželem odcizovali a nakonec začali žít odděleně. Angela ale ničeho nelituje a je ráda, že má teď lepší postavu a cítí se mnohem lépe. A doufá, že bude úspěšnou fitness trenérkou.

Související články

Další články