Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Angel Wicky opět září na obálce Playboye! Podívejte se na fotky ze soukromého archivu téhle zlobivé holčičky!

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
Pornoherečka a playmate s nadupaným dekoltem Angel Wicky opět září na obálkách Playboye. Pro dubnové číslo českého vydání si můžete zaběhnout do nejbližší trafiky! Letos se objevila na obálce Playboye už potřetí a za svou kariéru playmate je to její šestý cover. A o tom si většina playmate může nechat jenom zdát!

Pokud sledujete Angel Wicky pravidelně, asi vás v poslední době nadchla nová podoba jejích oficiálních webových stránek, kterým věnuje pravidelnou pozornost. Pokud se navíc bezplatně zaregistrujete jako její věrný fanoušek, odemknete exkluzivní přístup k jejím videím. Osobně doporučujeme její stránky důkladně prozkoumat a nechat se inspirovat. Takový nahý ranní strečing podle Angel Wicky rozhodně není k zahození.

Její stránky ale zdaleka nejsou to jediné, co je u téhle zlobivky nového. Na českou playmate je opravdu úspěšná, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. A rozhodně to není žádná náhoda, jednak je tahle holka opravdu pracovitá a jednak si stále drží image vnadné krásné playmate jakožto původního konceptu Playboye.

Ten na jistý čas změnil koncept a zakázal vnadné nahé fotky na obálkách Playboyů. Proti tomu se svět samozřejmě vzbouřil a s nástupem syna Hugha Hefnera, Coopera, do vedení společnosti se koncept rychle změnil zpátky. A sláva bohu za ty dary, to poslední, po čem bychom toužili, je cenzurovaný Playboy.

Angel Wicky můžete vidět mimo dubnové české vydání letos ještě na obálce únorového chorvatského nebo březnového venezuelského Playboye. A můžete tak porovnat, který cover je podle vás nejlepší. Rozhodování není úplně lehké, ale my osobně máme nejraději zlobivou holčičku z posledního čísla. Přesvědčte se sami v naší galerii a řekněte, nemáte chuť jí hned naplácat?

Související články

Další články