Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Anežku z Anděl Páně 2 byste nepoznali: Anna Čtvrtníčková už dávno není nevinná holčička

Herečka Anna Čtvrtníčková je hvězdou filmu Anděl Páně 2.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Jsou to již čtyři roky od uvedení filmové pohádky Anděl Páně 2, která sklidila obrovský divácký úspěch, a to nejen díky vtipnému scénáři, ale také díky skvělému obsazení. Hlavních rolí se zhostil Ivan Trojan (56) v roli anděla Petronela, a ďábla Uriáše ztvárnil Jiří Dvořák (53). Celým filmem také provází nevinná dívka Anežka, kterou byste na rozdíl od jiných hlavních postav už dnes nepoznali. Podívejte se, jak se za čtyři roky proměnila mladičká herečka Anna Mercedes Čtvrtníčková (17).

Druhý díl filmové pohádky Anděl Páně sklidil nejen v Česku velký úspěch. Režisér Jiří Strach se do hlavních rolích rozhodl opět obsadit herecká esa, jako je Ivan Trojan v podobě anděla Petronela a Jiřího Dvořáka v podobě čerta Uriáše.

V druhém díle se ale objevily i nové postavy, jako je Magdalena, kterou ztvárnila krásná herečka Vica Kerekes, a malá Anežka, která provázela celým filmem, v podání herečky Aničky Čtvrtníčkové, která mezitím vyrostla v sedmnáctiletou slečnu.

Raketový start

Půvabná herečka Anna Mercedes Čtvrtníčková je dcera uznávaného herce Petra Čtvrtníčka (56), který si ve filmové pohádce také malou roli zahrál.

Do role Anežky ve filmu Anděl Páně 2 byla Anička obsazena ve třinácti letech. Režisér Jiří Strach se ji rozhodl obsadit do role mladé dívenky, která náhodou našla jablko poznání, které spadlo kvůli nedopatření a hádce Petronela s Uriášem z nebe. Anděl i čert se proto vypraví na zem, musí jablko najít a přinést zpět.

Pro Aničku byla role Anežky raketovým startem do světa herectví, kterému se dodnes věnuje. Po hereckém úspěchu byla obsazena do filmů, jako jsou Tři bratři, Teorie tygra nebo Špindl 2.

Kromě herectví se také věnuje zpěvu.

V galerii se podívejte, jak se půvabná Anna Čtvrtníčková za čtyři roky proměnila.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy