Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Anežka z pohádky Anděl Páně 2 vyrostla: Takhle se proměnila dcera Čtvrtníčka

Anděl páně 2: Anna Čtvrtníčková se proměnila k nepoznání
Zdroj: totalfilm.cz
+ Dalších 8 fotografií
Proměna

Je to již pět let od uvedení filmové pohádky Anděl Páně 2, která sklidila obrovský divácký úspěch, a to nejen díky vtipnému scénáři, ale také díky skvělému obsazení. Hlavních rolí se opět zhostili Ivan Trojan (56) jako anděl Petronel a Jiří Dvořák (53), jenž ztvárnil ďábla Uriáše. Zazářila ale také mladičká Anna Mercedes Čtvrtníčková v roli Anežky. Dnes již osmnáctiletou dívku byste už prakticky nepoznali.

Ve druhém díle filmové pohádky Anděl Páně se na plac samozřejmě vrátila herecká esa jako třeba Ivan Trojan v podobě anděla Petronela nebo Jiří Dvořák v roli čerta Uriáše. Doplnily je i další zajímavé tváře. Krásná herečka Vica Kerekes ztvárnila Magdalenu a její dceru Anežku, která provázela celým filmem, si zahrála Anička Čtvrtníčková.

Dcera známého humoristy herce Petra Čtvrtníčka (56) byla do role Anežky obsazena ve třinácti letech. V pohádce režiséra Jiřího Stracha ztvárnila mladou dívenku, která náhodou našla jablko poznání, jež spadlo kvůli nedopatření a kvůli hádce Petronela s Uriášem z nebe. Anděl i čert se proto vypraví na zem, kde musí jablko najít a přinést zpět.

Věnuje se zpěvu

Pro Aničku byla role Anežky raketovým startem do světa herectví, kterému se dodnes věnuje. Po hereckém úspěchu byla obsazena do filmů Tři bratři, Teorie tygra nebo Špindl 2. Od roku 2019 se neobjevila v žádném filmu, diváci ji ale v poslední době mohli vidět v letos uvedeném seriálu Třídní schůzka, kde si Anička zahrála jednu z vedlejších rolí.

Anička se od pokračování pohádky Anděl Páně proměnila v obličeji k nepoznání. Roztomilé rysy jsou pryč, stále však podobu s tátou Petrem Čtvrtníčkem nezapře. Po otci také podědila kromě hereckého talentu i ten pěvecký a zpívání se věnuje stejně naplno jako i svým rolím před kamerou.

V galerii se podívejte, jak se půvabná Anna Čtvrtníčková za čtyři roky proměnila.Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy