Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Aneto, víš to? Kolečko a jeho vášnivá dovolená s Denisou, když už se vrátil k Vignerové

Petr Kolečko: Poté, co se vrátil k Anetě Vignerové, letěl na dovolenou s Denisou Nesvačilovou
Zdroj: herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
TROJÚHELNÍK

Bylo, nebylo, žil byl jednou jeden scenárista Petr Kolečko (38), který byl ve vztazích tuze nerozhodný a přelétavý. Takhle nějak by mohla začínat fiktivní „Pohádka o paňácovi a dvou zradách“. Když se tento záletník po necelém půlroce s Denisou Nesvačilovou (31) slavnostně vrátil ke své expartnerce Anetě Vignerové (35), určitě jí neřekl, o čem si podle zjištění eXtra.cz nyní vypráví okolí mladší z dívek. Prý jí měl v exotice dávat najevo lásku v době, kdy už se vrátil k Anetě.

Petr Kolečko: Aneta Vignerová nestačí zírat, Denisa Nesvačilová má v ruce triumf

Ve čtvrtek scenárista Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová pro ShowTime dali najevo, že jsou znovu spolu a Petr je po půlročním výletu k milence vesele zpátky, jako by se nechumelilo. Podle tvrzení okolí mužské části páru prý jeho dosavadní partnerka, herečka Denisa Nesvačilová, dostala kopačky poté, co mu dala nůž na krk, aby si konečně vybral, zato podle Denisiných kamarádů se prý o rozchodu dozvěděla až z televize a krátce poté, co ji přes esemesky ještě zahrnoval láskou.

Ať už je pravdivá první, anebo druhá varianta, je tu ještě další zajímavá věc. 16. listopadu Petra a Anetu nachytaly fotoreportérky eXtra.cz na společném večírku plném alkoholu a něžností a následně se objevila informace, že to spolu mají znovu táhnout už podstatně delší dobu.

Právě proto následující informace může Vignerovou překvapit.

Návrat k Anetě a romantika s Denisou?

Petr Kolečko byl s Denisou ještě zhruba před měsícem na romantické čtrnáctidenní dovolené, tuším, že říkala, že to bylo na Mauriciu. Strašně to utajovali. A podle toho, co dnes vím, mi to vychází tak, že tam spolu byli v době, kdy Petr Anetu přesvědčoval, že s Denisou to už ukončil,“ tvrdí naší redakci zdroj velmi blízký Denise Nesvačilové. Z pochopitelných důvodů nechtěl být jmenován.

Protože Aneta po mediálně propáleném večírku svým kamarádům otevřeně říkala, že podle jejích informací Kolečko s Denisou už stoprocentně nechodí, vypadá to, že by ji zpráva o romantické dovolené snad již bývalého páru mohla opravdu zajímat.

Lež za lží?

Denisa Nesvačilová, která kromě současného ponížení nelibě nese také to, že je před celým národem za rozvracečku rodin, zažila v krátkém, ale intenzivním vztahu s Petrem Kolečkem pořádných pár překvapení.

Opravdu se nechala ukecat, že Petr s Anetou už půl roku netvoří pár. Proto s ním začala chodit, předtím to odmítala, protože měl rodinu a dítě. Když se tedy v srpnu poté, co jste nový románek zveřejnili, přes média od Anety dozvěděla, jak to celé ve skutečnosti bylo, sesypala se, byl to pro ni šok. Ale protože si s Petrem neskutečně rozuměli, nakonec ji přesvědčil. A přemluvil ji i ve chvíli, kdy jste uveřejnili, jak se potkal v baru s Vignerovou,“ pokračuje kamarád zrzavé herečky.

„Tvrdil, že se s Vignerovou potkali jen náhodou, že v baru byl ve skutečnosti se svými známými a že s ní taxíkem odjel jen proto, aby se o ni postaral, protože byla opilá. Prý ji jen zavezl domů a pak jel k sobě. A ona mu bláhová tehdy opět uvěřila. Dnes nad svou naivitou jen kroutí hlavou,“ dodal náš zdroj.

Připomínáme, že nikdo z trojice se mediálně nevyjadřuje. Výjimkou bylo jen čtvrteční prohlášení staronového páru.

Tento neuvěřitelný milostný trojúhelník bude redakce eXtra.cz dál sledovat a již brzy přineseme další překvapivé informace.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy