Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Aneta z Výměny manželek šla s pravdou ven: Takhle to bylo s obviněním z pedofilie!

Objeví se i obvinění z pedofilie.
Zdroj: TV NOVA
+ Další 4 fotografie
Jedním z důvodů, proč se Aneta a Michal z Prahy přihlásili do Výměny manželek, kterou jsme viděli ve středu, bylo i obvinění z pedofilie. Bývalý přítel Anety jejího současného partnera vinil z toho, že malou dceru Adélku obtěžuje. Aneta objasnila, jak to ve skutečnosti bylo.

Ve středu jsme viděli novou Výměnu manželek, ve které se řešila hlavně výchova dětí. Přišlo ale i na nahé fotky a zkažené jídlo. Aneta s Michalem z Prahy se hned na začátku přiznali, že do reality show šli i proto, aby vyvrátili obvinění, že je Michal pedofil.

Z té ho vinil Anetin expartner, který tvrdil, že obtěžuje malou dceru Adélku. „Podle mě je to zhrzený, nešťastný, hloupý člověk, který dělá naschvály. Jemu rodinu nikdo nesebral, kdyby se nechoval jako idiot, mohl spolu být. Já jsem Anetu poznal, až když byla sama,“ vysvětlil Michal pro tn.cz.

Závažné obvinění přišlo v době, kdy si bývalý partner Anety našel další přítelkyni. Společně vyhrožovali, že Michala půjdou udat. Adélka si měla stěžovat, že na ni nevlastní táta sahá. Aneta neváhala a šla rovnou na sociálku a policii, protože Michalovi věří. Dcera pak vyrukovala s tím, že táta se s ní koupe. To se zase nezdálo Anetě a expartnerovi to důrazně vytkla.

Potom mělo proběhnout další kolo výhrůžek, že táta Adélky udá Michala na sociálce. „Ale do dnešního dne mi ze sociálky nikdo nevolal,“ podotkla Aneta. TADY si přečtěte, jak středeční Výměna probíhala.

Související články

Další články