Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Aneta Vignerová vyvrací slova Petra Kolečka: Příčinou rozchodu byla nevěra, vyléval si srdce v cizí posteli

Petr Kolečko, Aneta Vignerová a Denisa Nesvačilová.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
REAKCE

Modelka Aneta Vignerová (34) rázně zareagovala na přiznání scenáristy a svého dosavadního přítele Petra Kolečka (38), že si začal s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Ten tak Blesku potvrdil exkluzivní informace eXtra.cz, ale tvrdí, že nový vztah navázal až po rozchodu s dosavadní partnerkou. „Snaží se zakrýt své nekalé úmysly,“ sdělila nám Aneta.

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová: Přiznání

Scenárista Petr Kolečko se vídá s herečkou Denisou Nesvačilovou. A neskrývají to, chlubí se tím. Aspoň v užším okruhu svých známých ano. Tohle jejich ‚hlubší přátelství‘ trvá od letního natáčení seriálu Pálava,“ uvedly pro eXtra.cz dva na sobě nezávislé zdroje z blízkosti scenáristy.

Ten na naše otázky nereagoval (i když si vyžádal jejich zaslání), místo toho vztah s herečkou potvrdil Blesku.

„Nejdůležitější, co je potřeba v tuto chvíli asi říct, je to, že jsme se s Anetou rozešli,“ sdělil. „Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní,“ nechal se slyšet.

Kolečko se zároveň snažil popřít, že by byla důvodem rozchodu mladší herečka. „Mezi mnou a Denisou je něco čerstvého a krásného, a to je asi tak všechno, co vám k tomu můžu v tuto chvíli říct,“ doplnil.

Aneta Vignerová: Lže, byla to nevěra a za rozchod může Denisa

Modelka a někdejší Miss ČR Aneta Vignerová se ale proti tvrzením scenáristy seriálu Most! a řady filmových komedií ostře ohradila.

„Myslím si, že když se řeší nevěra, tak se řeší asi s člověkem, který se jí dopouští, tak si to vyřešte s ním a mě ať s tím nikdo neobtěžuje. Asi nemá smysl říkat něco o krizi ve vztahu, jen aby člověk zakryl svoje nekalé úmysly. Nelíbí se mi to,“ sdělila rázně pro eXtra.cz.

Partnerské problémy se řeší s partnerkou, a ne s jinou partnerkou. Když je někomu špatně ve vztahu, máte to řešit s někým, kdo je k tomu oprávněný, a ne, aby si vylíval srdce v jiné posteli. Takhle se spory v rodině neřeší,“ je Aneta přesvědčená.

Kdy se rozešli?

„Dozvěděla jsem se to včera a nejen od vás. Nechci být v pozici, že bych na někoho kydala špínu, to opravdu ne, na druhou stranu poslouchat slova, že to bylo delší dobu špatný, když se to pak řeší s někým jiným někde jinde, to se mi taky nelíbí,“ hněvá se.

„Ano, byli jsme pár dnů rozešlí. Do včerejška jsem ale nevěděla, že do toho hned vstoupila jiná ženská. Myslím si, že ona byla skutečnou příčinou rozchodu a teď se to jen snaží zakrýt,“ obviňuje Kolečka.

„Jsem z toho všeho překvapená. Jestliže někde říká, že trpěl, tak pro mě to je jen jeho snaha o zakrytí viny,“ dodala Aneta Vignerová pro eXtra.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy