Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Aneta Vignerová ve společnosti s rodinou: Syn Jiříček je celý táta Kolečko

Aneta Vignerová a Petr Kolečko dorazili se synem Jiříčkem.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
společnost

Na představení nové kolekce krejčovství Bernhardt, které obléká nejen známé osobnosti, se objevilo několik celebrit. Hlavní hvězdou události byl herec Jakub Kohák (47), který se stal tváří kolekce. Podpořit svou oblíbenou značku přišla i Aneta Vignerová (34) s rodinou, MMA zápasník Karlos Vémola (36) či fotbalista Martin Fenin (34).

Představení nové kolekce krejčovství Bernhardt si nenechalo ujít mnoho známých tváří. Modelka Aneta Vignerová dorazila v doprovodu svého manžela, uznávaného scénáristy Petra Kolečka. Doma nenechali ani svého rozkošného syna Jiříčka, který roste jako z vody a svému tatínkovi je snad každým dnem podobnější.

Tváří kolekce je herec Jakub Kohák, který dorazil ve velmi dobré náladě a dokonce pokřtil i svou velkou podobiznu, jež se nachází v obchodním centru Černá růže, kde má krejčovství Bernhardt svůj salon.

MMA zápasník Karlos Vémola přišel v obleku Al Capone, což je jeho oblíbený kousek. Na svém celkovém looku si dal velmi záležet. "Jak se říká, šaty dělají člověka. Doby, kdy tepláky patřily k životnímu stylu fightera, jsou dávno pryč. Já se cítím dobře v kvalitním saku," prozradil pro eXtra.cz.

Událost si nenechal ujít ani fotbalový bouřlivák Martin Fenin, který se ohákl do bílého límečkového trička s motivy Mickeyho Mouse.


Související články

Další články