Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Aneta Vignerová v šoku: Kolečko se má po natáčení Pálavy dál vídat s Denisou Nesvačilovou

Denisa Nesvačilová, Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
VZTAHY

Po šokující zprávě o rozvodu herecké dvojice Pavly Tomicové a Ondřeje Malého přichází další podobná varovná informace: showbyznysem se šíří zvěsti, že scenárista Petr Kolečko (38) má mít hodně blízko k herečce Denise Nesvačilové (31), která hrála v seriálu Pálava podle jeho scénáře. Petr má přitom doma malého syna s modelkou Anetou Vignerovou (34). Jak na otázky eXtra.cz reagovali všichni tři? A přeskočila mezi dvěma z nich nově opravdu jiskra, nebo jim chce někdo ublížit?

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová: Nový vztah?

Scenárista Petr Kolečko se vídá s herečkou Denisou Nesvačilovou. A neskrývají to, chlubí se tím. Aspoň v užším okruhu svých známých ano. Tohle jejich ‚hlubší přátelství‘ trvá od letního natáčení seriálu Pálava,“ uvedly pro eXtra.cz dva na sobě nezávislé zdroje z blízkosti scenáristy.

A i když oba patří vždy ke spolehlivým pramenům, vždy existuje větší či menší riziko toho, že někdo může chtít někomu neprávem ublížit.

Redakce proto oslovila všechny tři. Modelky Anety Vignerové jsme se zeptali, jestli jí to s jejím přítelem Petrem klape. Na to ale odmítla odpovědět s tím, ať otevřeně vyložíme karty. Zpráva týkající se herečky ji překvapila, ale jako by nezaskočila. „O tom nic nevím, budu si to muset zjistit,“ reagovala smutně.

Při jiných příležitostech v minulosti raději házela podobné otázky do autu s tím, že jde o její soukromí. Zdá se, že pokud jsou tvrzení o novém páru skutečně pravdivé, Aneta o tom dosud neměla vůbec páru.

Petr Kolečko, scenárista seriálu Most! nebo řady komedií, nám bohužel nebral telefon, vyzval nás ale k zaslání esemesky. Odpovědi jsme se bohužel do uzávěrky článku nedočkali.

Natáčení seriálu se nicméně aktivně zúčastnil, trávil na něm řadu týdnů a měl tak dostatek šancí na bližší seznámení s mnoha účinkujícími.

Denisa Nesvačilová: Nemám s kým se seznámit, blbce nechci

Krásná zrzka Denisa Nesvačilová, která hrála už v Kolečkově komedii Přes prsty, také nezvedala mobil a ani od ní nám nepřišla reakce na naši zprávu. I ticho ale může být odpověď.

Denisa v roce 2020 po tříleté známosti ukončila vztah s muzikantem a zpěvákem kapely TH!S Janem Melíškem, loni se zase pochlubila, že už není volná, jméno tehdejšího partnera ale neprozradila.

Minulý týden uváděla, že je sama. Prý si chce život užít a to podle ní vedle „blbců“ nejde. A pro Super.cz vypočítala, že stále točí a na place nemá šanci navázat vztah.

„Herce nechci, ti jsou fajn kamarádi, ale doma bych herce nechtěla. Kameramana taky ne. Oni všechno vidí, probudit se nenamalovaná vedle kameramana nechceš. A zvukaře taky ne, moc mluvím. S produkčním jsem chodila, ale dalšího zajímavého jsem nenašla,“ prohlašovala zvesela. Pár profesí, třeba tu scenáristickou, ale vynechala.

Anetka Vignerová a Petr Kolečko si řekli své ANO 🤍 Zatím jen na zkoušku při úžasném editoriálu na krásném místě 🤍...

Zveřejnil(a) Stanislava Tylmanová - Photography dne Úterý 9. srpna 2022

Nečekaná láska

Aneta Vignerová a Petr Kolečko v únoru oslavili tři roky vztahu. Když jejich láska praskla, moc lidí jim šance nedávalo a spíš čekali, že se rozejdou během pár měsíců. To se k jejich překvapení zatím nestalo.

Dvojice si teprve nedávno, začátkem srpna, vyzkoušela nanečisto pro potřeby fotoeditorialu svatební oblečení. A moc jim to slušelo. Otázkou je, zda takhle svůj vztah někdy opravdu zpečetí, nebo jestli jsou naopak poslední zprávy předzvěstí hořkého konce.

Jsem zamilovaná, už dlouho jsem nebyla takhle kouslá. Kdyby to nebylo vážné, určitě bych s tím nešla ven. Okouzlil mě určitě svým humorem, chytrostí a hlavně nadhledem. A samozřejmě se jeden druhému líbíme jako lidi,“ řekla loni Blesku modelka. Podobně o ní hovořil i Petr. Anetka zvládne leccos, je to výjimečný člověk, který se hned tak nerodí. Proto jsem do ní zamilovanej,“ tvrdil Super.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy