Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Aneta Vignerová ukázala fotky ze svatby s Kolečkem: Proč měla kalhoty, vysvětlila pověrčivostí

Dvojice se brala před třemi měsíci.
Zdroj: Se souhlasem Anety Vignerové
+ Dalších 11 fotografií
Vyjádření

Modelka Aneta Vignerová (35) šla s pravdou ven. Po skoro třech měsících od svatby s Petrem Kolečkem (39) řekla, jak to celé bylo, proč se tak rozhodli a proč na sebe nenavlékla šaty v bílém. Detaily sdělila deníku Blesk. 

Svatba scenáristy Petra Kolečka a modelky Anety Vignerové byla velkým překvapením. Uskutečnila se totiž potají na Staroměstské radnici téměř před třemi měsíci. Šok pro veřejnost to byl především proto, že Petr se ještě 10 dní před svatbou objevil na ocenění Českých lvů s herečkou Denisou Nesvačilovou. Manželský svazek s Anetou tedy přišel jako rána z nebe.

„Že to bylo takhle narychlo, je jen naše věc. A chceme si to nechat pro sebe, protože není na místě vytvářet další zla, spekulace nebo blbiny, už toho bylo dost. Každý z nás si zaslouží trochu toho klidu. A to myslím vážně. Já jsem vlastně ráda, že to bylo takhle rychlé, protože si na nějaké honosnosti díky své práci už nepotrpím. V duchu jsem si vždycky přála mít svatbu s partnerem jen pro sebe a skočit na radnici. A ono se to splnilo, aniž by člověk nějak očekával, chtěl, ty věci prostě nějak plynou v životě,“ svěřila se Vignerová deníku Blesk.

Proč neměla šaty?

A přestože se v médiích stále prezentuje s příjmením Vignerová, tak přebrala i příjmení svého muže. Nyní se tedy správně jmenuje Aneta Kolečko Vignerová. Na druhou stranu mám ráda i své dívčí příjmení, tak jsme se na tom takhle s Peťou domluvili, přišlo mu to fajn a vtipný,“ uvedla. 

Také vysvětlila, proč vlastně nezvolila klasické svatební šaty. „Právě že jsem spoustu svatebních šatů během své kariéry vynesla a říká se, že když žena svatební šaty vynese před svatbou, tak to přináší smůlu, a tak si myslím, že by to možná přineslo smůlu. Takže jsem měla jasno, že se vdám v kalhotovém kostýmu,“ dodala na závěr modelka.

Rozhovor s Denisou Nesvačilovou

Denisa už na svou minulost s Kolečkem skoro zapomněla

Jejich svatba byla ránou hlavně pro herečku Denisu Nesvačilovou, která zřejmě o ničem netušila. Ale zdá se, že je tomuto milostnému trojúhelníku navždycky konec, protože i Denise se nyní daří, a dokonce se znovu usmívá. Na tento měsíc totiž nafotila sexy fotky pro časopis Playboy a sklidila za to obrovský úspěch. „Jak vyšel první teaser, tak mi okamžitě začali všichni psát. A pak si ten časopis všichni koupili a psali mi reakce vlastně hned, jak to přišlo do prodeje. A všem se to strašně líbí, dokonce si to nechávají i podepsat. Obrovská čest je, že ženy, nejen ty co já znám, ale i cizí, mi píšou nádherný zprávy. Myslím si, že když ženská takhle pohladí po duši ženskou, tak to je nejvíc,“ řekla nedávno Denisa pro eXtra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy