Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Aneta Vignerová se pochlubila rodinnou fotkou: Malý Jiří je tatínkova kopie, píší fanoušci

Aneta Vignerová se pochlubila rodinnou fotkou: Malý Jiří je tatínkova kopie, píší fanoušci
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
sladké foto
Modelka Aneta Vignerová (32) je nádherná maminka a často se svým maličkým synkem chlubí na sítích. A Jiří svého tátu Petra Kolečka rozhodně nezapře. Modelka často sdílela fotky, kde Petr není moc vidět nebo dělá různé vtipné obličeje. Tentokrát se pochlubila kouzelnou rodinnou fotkou a lidé si opět všimli, že jsou si kluci velmi podobní.

To, že je dítě podobné otci, je častým úkazem. Čím je starší, tím více se do potomka promítají rysy jeho rodičů. Podobně to bude mít i Aneta Vignerová, která má syna Jiřího s Petrem Kolečkem. A to je tedy celý tatínek. Modré oči, plavé vlasy, stejný pohled. Toho si všimli fanoušci už před časem.

Podobný jako vejce vejci

"Ten taťulda umí rozdávat podobu," podotkla jedna z komentujících. "Konečně vidím #minikolečko s originálem," poznamenala další fanynka. Mezi komentáři se objevila spousta milých a krásných slov. Aneta však nemusí zoufat, že by synek Jiří nebyl po ní. "Začínám vidět v Jiříčkovi i maminku," napsala Jana. Ve valné většině se však fanoušci rozplývají nad tím, jak jsou si Petr s Jiříkem podobní. "Tatínkova kopie, jste krásní," pochválila další komentující.

Je to taková menší nespravedlnost, když žena nosí dítě několik měsíců pod srdcem, pak se o něj ustavičně stará a stejně je podobné otci. Některé ženy si to berou osobně a jsou z toho smutné, ty další z toho mají naopak radost. Mezi těmi veselými matkami bude určitě i Aneta, protože Jiří se opravdu začíná podobat i mamince. Co myslíte vy?

Související články

Další články