Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Aneta Vignerová poprvé od svatby na veřejnosti. Místo Kolečka vyvedla sestru a pochlubila se prstýnkem

Aneta Vignerová s prstýnkem.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Akce

Modelka Aneta Vignerová (35) se poprvé od svatby objevila na veřejnosti. Svou sestru Markétu Vignerovou vyvedla na premiéru Vivaldianno The Show. Kromě toho se navíc pochlubila snubním prstýnkem. Před pár dny Česko obletěla informace, že si po mnoha peripetiích vzala záletného a nerozhodného scenáristu Petra Kolečka (39). Jen pár dní před touto informací je redakce eXtra.cz zachytila na společné procházce i s jejich synem Jiříkem.

Modelka Aneta Vignerová slaví. Scenárista Petr Kolečko si ji v březnu po všech skandálech s herečkou Denisou Nesvačilovou (31), po skoro roční sérii několika odchodů, stěhování, návratů i tajných setkávání s oběma dámami, nakonec na malém tajném svatebním obřadu vzal za ženu.

Čekalo se tak, že se na akci Vivaldianno The Show v Divadle Hybernia možná objeví se svým novomanželem, místo toho ale přivedla svou sestru Markétu. Na některých fotografiích sice Aneta rozdávala úsměvy, většinu času ale měla zamračený obličej a vypadalo to, že jí přítomnost novinářů spíš vadí. Paparazzi fotografové si však všimli jejího nového šperku a zvěčnili snubní prsten, který rozhodně neskrývala! Pochlubila se s ním mimo jiné i na Instagramu.

Příběh jako z telenovely

Takovou telenovelu člověk jen tak nevymyslí. Původně se mělo za to, že scenárista Petr Kolečko žije s herečkou Denisou Nesvačilovou, s níž byl na začátku března i oficiálně ve společnosti na Českých lvech, teď je ale všechno jinak.

Redakce eXtra.cz zachytila minulý týden Kolečka s modelkou Anetou Vignerovou, s níž se před časem poněkolikáté rozešel, jak jsou na společné procházce a večeři. Blesk následně informoval, že se ti dva dne 14. března tajně vzali. Bylo to jako blesk z čistého nebe. Oba mají už z minulosti společného syna Jiříka.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy