Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Aneta Vignerová oznámila, že je zadaná. Máme pro vás recept, jak ji přebrat!

Sexy tělo Anety Vignerové bude možná ještě k mání...!!!
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií

Modelka a Miss ČR 2009 Aneta Vignerová (29) se v roce 2016 několikrát rozešla s blonďatým fotbalistou Michalem Zemanem Tentokrát je prý rozchod opravdu definitivní.

Nyní se po jejím boku objevuje nový pohledný mladík. Své vztahy však Aneta už nechce medializovat, a proto svůj nový vztah rovnou oznámila prostřednictvím svého Facebooku, kde si změnila status na “zadaná”.

„Je to člověk, se kterým mi je krásně,“ komentovala na sociálních sítích.

Ale co si budeme povídat, cesty Páně jsou nevyzpytatelné, a i když má Aneta nějakého nového kořena, nic to v podstatě neznamená Kdyby jen muži tušili, jak je snadné si získat srdce líbezné ženy. Ano, víme, na první pohled se to zdá jako výstup na Mount Everest bez kyslíku, ale není tomu tak.

Jak sbalit modelku, ženu na mateřské, prodavačku, ono je to fuk! Tímto sbalíte každou!

1. Buďte grant! Nebojte se do své vyvolené investovat. Přece je jeden velký fakt, že se muži vracejí zpět ke své investici. Pizza napůl? To se raději jděte zabít předem!

2. Buďte galantní! I když by to mělo být absolutně automatické, velká část českých matek na dobrou výchovu synů kašlala. Dámě pomůžeme do kabátu, otevřeme jí dveře, přineseme květiny, doprovodíme ji domů a mnoho dalších detailů vás vyhoupne na vrchol seznamu nápadníků, ani nevíte jak.

3. Humor! Rozesmějte ženu, kterou chcete mít. Smích, to je obrovská cesta k úspěchu.

Jistě je tu další milion způsobů, jak dostat ženu. Ale tyhle tři základní body vám postačí na celý život.

Myslíme si, že by si po shledání s takovým mužem Aneta ještě klidně změnila svůj status na Facebooku ze zadané na svobodná, že…

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy