Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Aneta Vignerová o Kolečkově nevěře: Byla to veliká křivda. Vrazil mi kudlu do zad, říká

Aneta Vignerová a Petr Kolečko byli perfektně slazeni.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martínek
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
špatné vzpomínky

Bývalá královna krásy, modelka Aneta Vignerová, po dlouhé době promluvila o ožehavém tématu nevěry. V podcastu influencerek Agáty Hanychové a Ornelly Koktové – Agáta a Ornella show – zavzpomínala na dobu, kdy ji její muž, scenárista Petr Kolečko, podváděl s herečkou Denisou Nesvačilovou.

Veřejné tajemství

Tentokrát si influencerky Agáta Hanychová a Ornella Koktová pozvaly do svého podcastu Agáta a Ornella show známou modelku a bývalou Miss České republiky roku 2009 Anetu Vignerovou. Společně probraly mnoho různých témat a mezi nimi došlo i na Anetino nepříjemné období, kdy ji její manžel, scenárista Petr Kolečko, podváděl s herečkou Denisou Nesvačilovou.

O tom, že je jí partner nevěrný, se dozvěděla v době, kdy se natáčel seriál Pálava, k němuž napsal scénář. "Dostávaly se ke mně různé informace, jestli o tom něco vím a že se tam něco tvoří a že se nijak neschovává a je to tam celkem veřejné," uvedla v rozhovoru Aneta, která kdysi o nevěře svého muže a dalších šancích na odpuštění otevřeně promluvila i v rozhovoru pro eXtra.cz.


Kudla do zad

I přes to, že pár nakonec krizi zažehnal a dnes jsou Aneta a Petr manželé, byla to tehdy pro modelku veliká křivda. "Byla to prostě nevěra, ale říct mi to sám nepřišel. Já jsem na něj pak udeřila, jestli je to pravda, a on mi tehdy řekl něco, že s ní byl v kině nebo něco takového," uvedla s tím, že se jí k té době vůbec nechce vracet.

"Celé to byla taková blbá souhra náhod a já jsem si tím uvědomila spoustu věcí a že jsem některé věci mohla dělat líp, ale k tomu se samozřejmě dostaneš tím, že i ten chlap tě tak trošku obviňuje, žes na něj neměla čas a kdesi cosi," míní Aneta, která si v době trvání milostného trojúhelníku zaručeně sáhla na dno.

Doporučený rozhovor s Anetou Vignerovou a Petrem Kolečkem:


Na to, jak se s nevěrou vypořádat, podle Anety není žádný recept. "Já si myslím, že každá nevěra je kudla do zad, je to lež. Ty máš pocit, že s tím člověkem jedeš fair play, a on prostě přijde a zezadu tě píchne... a on tě ani nepíchne, ještě se to dozvíš od někoho jiného," vysvětlila Vignerová, která již v té době měla s Kolečkem syna Jiříčka. "Určitě je to hrozná zrada," dodala s tím, že teď ale už svému muži opět plně důvěřuje.

S odstupem času má Aneta dojem, že jejich vztahu tato špatná zkušenost prospěla. "Je to hrozné, že to musí být zrovna nevěra, a je to hnusné, ale nám to hrozně pomohlo a řekla bych, že to je mezi námi teď lepší, než to bylo," překvapila modelka, pro kterou je boj o lásku nesmírně důležitý.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy