Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Aneta Vignerová o Denise Nesvačilové mluvila v soukromí pohrdavě: Slova o okupaci, nazývala ji Věcí

Denisa Nesvačilová, Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Zášť

Modelka Aneta Vignerová (35) má nyní zpátky doma svého Petra Kolečka (38), který poslušně přikvačil zpět po svém několikatýdenním románku s mladou herečkou. Před pár měsíci to přitom vypadalo, že jí ho navždy odloudila Denisa Nesvačilová (31). O té její sokyně v lásce veřejně moc nemluvila a i nyní se drží, v soukromí ale podle zjištění eXtra.cz používala výrazy vlastní svému temperamentu.

Aneta Vignerová a Denisa Nesvačilová: Modelka o sokyni

Již na konci srpna, kdy se modelka a influencerka Aneta Vignerová od redakce eXtra.cz dozvěděla, že si její dosavadní druh, scenárista Petr Kolečko, začal užívat s herečkou Denisou Nesvačilovou, se mediálně držela velmi zpátky. Kromě jednoho velmi ostrého odsouzení nevěrníka vlastně všechna její další veřejná prohlášení působila smířlivě.

Je ale logické, že jen co zaklaply dveře dělící ji od pozornosti zbytku světa, její promluvy s blízkými tehdy zněly výrazně jinak. Redakce eXtra.cz nyní získala zprávy, jak o své rivalce v soukromí mluvila.

Když v médiích viděla fotky Kolečka s jeho zrzkou, hned na nich poznala dům, v kterém spolu bydleli předtím, než se přestěhovali do nově pořízeného domku. A zvedlo jí to prý mandle.

„Petr nebydlel na hotelu, to psali někde nějakou blbost, má k dispozici ještě ten byt v Kobylisích. A tam si užívali svou křehkou lásku,“ tvrdila podle našeho velmi důvěryhodného zdroje svým přátelům Aneta. Náš informátor si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován.

Poznámka o křehké lásce je mimochodem ironická narážka na Kolečkovo prohlášení, kterým tehdy přiznal, že randí jinde.

Okupace Věci

„Máme tam pořád oba své věci a teď tam probíhá okupace té Věci. Já to nechci nazývat jinak. Z pozice té holky to celé nechápu. Radši bych si ho vzala do bytu k sobě, ne vidět v cizím bytě moje fotky, koukat na moje hadry, chrápat tam v peřinách po mně…“ svěřovala se tehdy zraněná žena se svými pocity.

„Ona pro mě vždy byla taková jako… nevěděla, na co se připíchnout. Může být ráda, že si konečně našla člověka, který jí napíše nějakou roli,“ povídala dál opovržlivě.

Ale situaci viděla i realisticky. „Vím, že když spolu budou chtít být, tak spolu budou, tomu člověk nezabrání. Chlapi jsou chlapi…“ povídala podle jejích blízkých zase jindy.

Toxic prostředí

A vysvětlovala i to, proč se během pár dnů od propuknutí aféry odstěhovala ze společného bydlení (které papírově vlastní Petr Kolečko).

„Vždyť žít tam dál by bylo toxický. Mám určitý morální hodnoty a nebudu se střídat s někým tam, kde se takhle funguje v naší posteli. A ještě kdyby ji tam do toho přitáhl… Takhle bych nemohla fungovat,“ dodala Aneta Vignerová.

Při tom všem ponížení, které tehdy zažívala, dá rozum, že další dva aktéři milostného trojúhelníku se jednomu jedinému jejímu tehdejšímu slovu nemohou divit. Měla na ně plné právo.

Dnes, když už je zase zpátky s Petrem, mluví o aktuálně podvedené sokyni velmi opatrně.

„Proč bych já měla být s Denisou v kontaktu? Ne, nebyly jsme v žádném kontaktu. Já jí přeju, aby byla úspěšná v tom, co dělá, já nejsem žádnej zlej člověk. Přijde mi to trapný, abych se bavila o tom třetím člověku. My se skoro neznáme. Takže některý věci se v životě prostě dějí, a tak se prostě staly,“ prohlásila pro eXtra.cz smířlivě.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy