Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Aneta Vignerová nafotila snímky těsně před porodem: Nastávající maminka se už nemůže dočkat

Zdroj: Nikola Elefant
+ Dalších 10 fotografií
těhotenství
Modelka Aneta Vignerová (32) se už zanedlouho stane maminkou. Těsně před porodem stihla nafotit těhotenské snímky, na kterých jí to opravdu sluší. Dlouhou dobu nešlo vůbec poznat, že je modelka těhotná. Nyní o tom už není pochyb.

Sympatická Aneta Vignerová ve svých dvaatřiceti letech zanedlouho přivede na svět miminko. Chlapečka čeká se scénáristou Petrem Kolečkem. Až do sedmého měsíce nešlo téměř vůbec poznat, že je Aneta těhotná.

„Ani v sedmém měsíci to na mně stále není poznat,“ smála se před Vánoci Aneta na Instagramu. Nyní nafotila sérii fotek těsně před porodem, na kterých už nelze přehlédnout, že skutečně zanedlouho porodí.

„Cítím se skvěle a na miminko se oba dva moc těšíme,“ řekla redakci eXtra.cz modelka. Aneta s těhotenstvím nedělá žádné tajnosti a své fanoušky na sociálních sítích pravidelně informuje o průběhu těhotenství. Naposledy se pyšnila tím, že už má pomalu celou výbavičku pro malého synátora.

Související články

Další články