Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Aneta Vignerová na bruslích jezdit umí, ale s brzděním je to horší! Jak to nakonec zvládla?

Zdroj: Europark
Do 5. března si můžete zabruslit na ledové ploše v Europarku ve Štěrboholech. Na slavnostním otevření si na bruslích zajezdila i modelka Aneta Vignerová a její výkon nebyl vůbec špatný!

„Jestli umím bruslit? No to se uvidí za chvíli,“ smála se modelka Aneta Vignerová na slavnostním otevření kryté ledové plochy v pražském nákupním centru Štěrboholy, když si obouvala brusle.

Nakonec se ovšem ukázalo, že to nebude tak zlé a Aneta se dokonce zúčastnila i soutěže v převážení kokosů z jednoho konce kluziště na druhý.

„Naposledy jsem stála na bruslích asi před třemi lety. Jezdit umím, horší je to s brzděním, tam to jistí mantinely,“ ohodnotila někdejší misska svůj výkon.

Na rybníku by tedy zřejmě nějaké trable měla, ale mantinely v Europarku krásku zastavily spolehlivě. Pokud jde o ostatní zimní radovánky, začala Aneta loni lyžovat a jde jí to prý moc dobře, a to včetně brzdění.

A pro ty, kteří by si také rádi zabruslili v teple pod střechou, zbývá dodat, že ledová plocha bude v Europarku v provozu až do 5. března.

Související články

Další články