Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Aneta Vignerová je na své malé Kolečko pyšná: Popsala, jak to u nich doma teď chodí

Aneta Vignerová se synem, který je rád na světě.
Zdroj: pro eXtra.cz A. Vignerová
+ Dalších 19 fotografií
MATEŘSTVÍ
Modelka Aneta Vignerová (33) dřív byla divoká a nechyběla na žádné větší párty. Jenže touha po mateřství ji změnila a dnes je z ní nejšťastnější máma na světě. Co eXtra.cz řekla o svém synovi Jiřím, kterého má se scenáristou Petrem Kolečkem (36)?

Jiří Kolečko je celý po tatínkovi

Aneta Vignerová působí hrozně uvolněně a šťastně. Aby také ne, když má po boku starostlivého partnera Petra Kolečka a když se jim v únoru narodil vytoužený syn. Co o něm řekla eXtra.cz?

Malý už se dost projevuje. Co má po vás a co po Petrovi?

„Zatím vypadá, že fyzicky je celý po Péťovi. Po mně toho moc nezdědil, ale třeba ještě ztmavne.“ (směje se)

Aneta Vignerová se rozplývá

Jaký Jiřík je? Už se určitě projevuje.

„Ještě se to říká těžko. Ale myslím, že na to, že má osm měsíců, tak je velmi vnímavý, zručný, všechno mu jde. Jako by v některých věcech byl vepředu. A to by mohl mít po Petrovi. Ale vážně nevím. Každopádně je úžasný, vnímavý, společenský. Není to žádné uřvané dítě, je to smíšek, je rád na světě. Samozřejmě je i úplně nejkrásnější.“ (směje se)

Má váš partner dost času se mu věnovat?

„Petr si s malým rád hraje. V karanténě na to má víc času. Film Zbožňovaný už je natočený, teď píše a pracuje z domova, takže si vždycky najde čas.“

Jiřulka a Pupášek

Říkáte synovi mini Kolečko?

Je to moje Kolečko, ale tak mu neříkám. Je to Jiřulka, Jiříček, Pupášek. Takové zdrobněliny zkrátka my matky používáme. Zatím na něj ještě můžu trošku šišlat, ale už to usměrňujeme. Za chvilku začne mluvit, tak chceme, aby to zvládl bez toho.“

Za poslední dva roky se vám strašně změnil život. Jste úplně jiná?

„To si nemyslím. Můj život je opravdu úplně jiný, na druhou stranu já po tom ale vždycky tajně toužila. Svobodný, volnomyšlenkářský život, kdy si člověk dělá, co chce, odešel. V ženě asi je zakódované, že se chce stát matkou. Těšila jsem se na to, až to jednou přijde a budu mít rodinu a budu o ni pečovat. Neříkám, že to není chvílemi náročné, ale je to úžasné. Vidět, jak se dítě i díky mně každý den mění a roste, to je k nezaplacení.

Ochrana před covidem

Pomáhá vám maminka?

„Je skoro jediná, s kým víc komunikuju. Dřív jsem byla bohémská, ale teď jsem se radši s nikým moc nestýkala. Stranila jsem se, abychom nebyli nemocní. Péťa má taky starší rodiče, tak v tom hrála roli zodpovědnost i vůči nim. Ať si každý klidně říká, že stát ohledně covidu přehání, já si to úplně nemyslím. Čísla mluví jasně a je třeba mít k nim respekt.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy