Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Aneta Vignerová jako vítězka: V den svatby s Kolečkem zářila štěstím

Aneta Vignerová s partnerem Petrem.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie

Modelka Aneta Vignerová si několik dní užívá status manželky. Tajná svatba se scenáristou Petrem Kolečkem byla pro všechny velkým překvapením, nejvíce však pro jeho milenku Denisu Nesvačilovou, která o ničem neměla do poslední chvíle ani ponětí. Dokonce se podle informací eXtra.cz zhroutila. To ale Anetu rozhodně netrápilo, v den veselky byla spokojenější než kdy dříve. 

Milostný trojúhelník scenáristy Petra Kolečka, modelky Anety Vignerové a herečky Denisy Nesvačilové už dlouhou dobu mate hlavu nejednomu "pozorovateli" zpovzdálí. Zatímco se ani ne před měsícem zdálo, že srdce scenáristy si nakonec vybojovala právě zrzavá herečka, a to poté, co spolu dvojice ruku v ruce dorazila na předávání cen Český lev, náhle tomu je opět jinak.

Jen 10 dní od zmíněné akce totiž v tomto zamotaném veletoči nastal prozatím asi největší zvrat. 14. března 2023 se Kolečko oženil s Anetou. Proběhla tajná svatba, kterou se dvojici podařilo ututlat jen pár dní.

"Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc," vyjádřila se posléze Aneta na sociálních sítích. Mohlo by se zdát, že svatba trojúhelník jednou provždy rozklíčovala, ale zřejmě tomu tak není. Nebo alespoň ještě před pár dny nebylo. Hned den po svatbě se totiž Kolečko opět objevil po boku zrzavé Denisy.

Vignerová je spokojená

Aneta je nejspíš tak jako tak spokojená. To je zřejmé i ze sociálních sítí, kam v den svatby nasdílela snímek, na kterém vypadá šťastněji než kdy dříve. Už v ten moment někteří všímaví fanoušci zaznamenali prsten na levém prsteníčku.

"Vidím dobře prsten? Kdopak je ten šťastný, že jsem tak směle drzá," objevuje se v komentářích pod příspěvkem. V ten moment však byla svatba ještě tajemstvím. Anetu teď může hřát pocit vítězky, ale ten může být i klamný. Petr už totiž častokrát prokázal, že je opravdový mistr mnoha bizarních situací, a to nejen ve svých scénářích, které píše pro televizi.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy