Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Aneta Vignerová hodila Kolečka za hlavu, stále se s ním ale vídá. Už spolu řeší střídavou péči

+ Dalších 6 fotografií

Modelka Aneta Vignerová (34) to po rozchodu s Petrem Kolečkem (38), který ji opustil kvůli herečce Denise Nesvačilové (31), zvládá dobře. S malým synem Jiříkem se už přestěhovala a bývalý vztah hodila za hlavu. S Petrem se vídá zřídka a hlavně jen kvůli malému. Jak to mají se střídavou péčí, se modelka svěřila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Na vernisáži obrazů Lucie Volfové se jako jedna z kmoter objevila Aneta Vignerová, která prochází těžkým obdobím. Rozpadl se jí vztah jednak pro partnerské neshody, ale hlavně kvůli jiné ženě, a to herečce Denise Nesvačilové. O tom redakce eXtra.cz již v uplynulých měsících informovala. Nyní to ale vypadá, že to nejhorší už má Aneta po odchodu partnera za sebou a čeká ji jen to dobré.

Blýská se na lepší časy

Jak modelka sama přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, s malým synem se už přestěhovala a na bývalého přítele nemá ani pomyšlení. "Turbulence to byla velká, ale už je lépe. Já si myslím, že už jsem se k tomu dostatečně vyjádřila a nemá cenu to dál rozvíjet. Jde se dál, tohle se prostě v životě stává. Já nikomu nic špatného nepřeju," řekla modelka vyrovnaně.

Na otázku, jestli se s bývalým přítelem stýkají, Aneta odpověděla: "Samozřejmě v rámci syna, to ano. Ale jinak asi není potřeba si nějak volat nebo psát. Určitě je však důležité, aby rodiče fungovali." Jak často malého Jiříka bude Petrovi nechávat, to neprozradila. "Téma střídavé péče je ve vzduchu. Řeší se to, ale to jsou soukromé věci, které mediálně řešit nechci. Rozhodně to uděláme tak, aby to bylo co nejlepší pro Jiříka," vysvětlila Vignerová.

Aneta s Petrou jsou kamarádky

O milence jejího partnera Denise Nesvačilové se Aneta logicky bavit nechtěla. To se ovšem nedá říci o Denisině sestřenici Petře Nesvačilové, se kterou má modelka naopak dobrý vztah. Dokonce se zúčastnila i křtu jejího nového diáře. "Máme takové zvláštní vztahy, vždy, když jsme se s Petrou pracovně viděly, byla mi velmi blízká. Myslím si, že nás ještě čeká nějaké poznání. Je v očekávání, velmi jí to sluší a mám z toho radost a přeju jí to. Když mi jednou napsala, že by mě měla ráda na křtu, pro mě to bylo moc milé. Je to souhra náhod, že se řeší příjmení, ale nebylo tam nic cíleného," řekla Vignerová pro eXtra.cz se slovy, že se s Petrou nikdy o Denise nebavila a ani to nemá v plánu.

Reakce Denisy

Kauza nevěry vyvolala v českém showbyznysu v uplynulých měsících poměrně velkou bouři, o kterou se přičinila i sama Denisa. To, co se v milostném trojúhelníku stalo, totiž neokomentovala zrovna šťastně. "Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda," vyjádřila se před časem pro pořad ShowTime.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy