Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Modelka Vignerová pro eXtra.cz o dalším těhotenství: Dítě je dar, přijde mi troufalé o tom mluvit

+ Další fotografie

Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová (33) si nenechala letos ujít 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu a dorazila do Karlových Varů se svým partnerem, režisérem a scenáristou Petrem Kolečkem (37). V rozhovoru pro eXtra.cz popsala své přípravy do Varů a také promluvila o případném druhém těhotenství. 

Druhý den 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se nesl o něco v poklidnějším duchu než předešlý zahajovací den.

Do Varů přijela i půvabná modelka Aneta Vignerová s partnerem - režisérem Petrem Kolečkem, se kterým má rozkošného syna Jiřího.

"Přijeli jsme asi před dvěma hodinami. Nemám ještě ani vybalené věci, ale vracíme se v pondělí, protože máme poprvé hlídání. Já jsem spíš jako doprovod Petra, který je tady pracovně," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz modelka.

"Myslím, že se to obejde i bez nějaké party. Není to potřeba," pokračuje. Aneta prožívá jedno z nejhezčích obodobí v životě ženy a prakticky veškerý volný čas věnuje synovi. "Chci si Jiříčka pořádně užít," rozněžnila se.

O případném druhém těhotenství zatím ale neuvažuje. "Mně se o tom mluví špatně, protože dítě je obrovský dar. Ještě když vidím, že některé rodiny dítě mít nemohou a trpí tím, je to takové troufalé vůbec něco říct. Petr má z prvního manželství ještě dvě děti, a tak si myslím, že to stačí," dodala.

Související články

Další články