Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Aneta Vignerová a její dvě Kolečka: Malý roste jako z vody a ten velký září štěstím

Aneta Vignerová a její dvě Kolečka: Malý roste jako z vody a ten velký září štěstím
Zdroj: Aneta Vignerová archiv
+ Dalších 15 fotografií
rodina
Modelka a v prvé řadě maminka malého Jiřího Kolečka Aneta Vignerová (33) se v současné době na plný úvazek věnuje své rodině a partnerovi. Vignerová se stala v roce 2009 královnou krásy a od té doby se jí jako jedné z mála ve světě modelingu daří. Dlouhou dobu ale modelka nemohla natrefit na toho pravého. Momentálně je po boku scenáristy Petra Kolečka (36) spokojená a šťastná.

Miss ČR 2009 Aneta Vignerová prožívá nejkrásnější období v životě ženy. Před jedenácti lety se vítězstvím v soutěži krásy rozjela její kariéra modelky. Na rozdíl od některých jiných kolegyň se Anetě podařilo ve světě modelingu zazářit.

Dlouhou dobu ale nemohla pohledná Aneta narazit na toho pravého. V minulosti chodila s fotbalisty Michalem Zemanem a Tomášem Ujfalušim nebo hudebníkem Davidem Krausem Ani jeden ze vztahů ale nevydržel.

Modelka se před více než rokem dala dohromady se scenáristou Petrem Kolečkem. Někteří si mysleli, že tahle dvojice nebude mít dlouhého trvání, ale to se mýlili. Aneta je po boku sympatického filmaře šťastná.

V únoru tohoto roku přivedla partnerovi na svět syna Jiřího a podle snímků na sociálních sítích Anetě mateřství velmi prospívá. "Nejkrásnější den v životě," napsala před pár měsíci novopečená maminka k snímku z porodnice.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy