Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Aneta Langerová se změnila k nepoznání: Z dredaté zakřiknuté dívky je elegantní dáma

Aneta Langerová se změnila k nepoznání.
Zdroj: Herminapress/Profimedia/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 24 fotografií
proměna

Aneta Langerová (37) se stala první vítězkou soutěže Česko hledá SuperStar. V letošním roce slaví dvacet let na scéně a stále patří mezi nejpopulárnější zpěvačky. Jak zachytili fotografové agentury Herminapress na nedávné akci, změnila se k nepoznání. Časy, kdy zpěvačka experimentovala s účesy na hlavě, jsou nenávratně pryč. Z Anety se stala velmi elegantní dáma. 

Aneta Langerová slaví dvacet let působení na české scéně. Historicky první vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 se i po dlouhé době těší stále velké oblibě. Jak ovšem zachytili fotografové, změnila se k nepoznání. Ačkoli dříve ráda experimentovala se svým zevnějškem, v současné době vsází spíše na eleganci.


Langerová dorazila na středeční akci do Botanické zahrady. Měla velmi dobrou náladu a úsměv ji po celou dobu neopouštěl. Zpěvačka vynesla červené šaty s dlouhým rukávem a okolo krku si omotala vzorovanou šálu. Velkým překvapením byl účes, Aneta si odbarvila vlasy na blond. Momentálně má vlasy střižené po ramena. Doprovod jí dělal starší bratr Nikola.

Smrt matky je s rodinou semkla

Od začátku její kariéry stál po boku půvabné zpěvačky právě její bratr, jenž ji ochraňoval na každém kroku. Vztahy s ním si i v dnešní době nemůže vynachválit. "Můj bratr je mi oporou pořád. Chránil mě od začátku a díky tomu jsem měla prostor se v klidu rozvíjet. Jenom občas to s ochranitelskými sklony trochu přeháněl, když měl o mě starost. Je to zkrátka můj starší brácha. Je nesmírně laskavý a přející a ani po dvaceti letech neutekl," prozradila v rozhovoru pro portál novinky.cz.Společně si prošli i velmi těžkým obdobím. Zpěvačka ve 14 letech přišla o svou milovanou maminku a tato tragédie poznamenala celou jejich rodinu. "Více jsme se potom semkli. Odjakživa nás rodiče učili, že máme držet při sobě, ať se stane cokoliv a ať uděláme jakoukoliv hloupost. My sourozenci a táta držíme za každých okolností při sobě. Neumím si představit, že by to bylo jinak. Připadala bych si hrozně opuštěná. Rodina je středobod mého světa," nechala se slyšet.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy