Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Aneta Langerová odpískala setkání SuperStar po 17 letech: Proč nepřišla

Aneta Langerová odpískala setkání SuperStar po 17 letech: Proč nepřišla
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie
ODMÍTNUTÍ

Jak redakce eXtra.cz již informovala, televize Nova si pro nedělní finálový přímý přenos letošní SuperStar připravila překvápko: pozvala všech deset finalistů historicky prvního ročníku české větve soutěže. Aneta Langerová (35) však účast odmítla. Proč? Redakce eXtra.cz má vyjádření jejího bratra a zná i důvody, proč to jiskří mezi ostatními.

V sobotu odpoledne už bylo jasné, že z desítky finalistů Česko hledá SuperStar chybí vítězka Aneta Langerová a Petra Páchová. Zatímco u druhé jmenované by to asi nemuselo tak vadit (při vší úctě si ji málokdo pamatuje), výherkyni prvního ročníku budou diváci postrádat.

Aneta Langerová: Proč odmítla přijít

Proč se ale žena, která před 17 lety vyhrála nad stříbrnou Šárkou Vaňkovou, rozhodla nezúčastnit? „Nebudeme se k tomu vyjadřovat, těch důvodů je více,“ uvedl pro eXtra.cz bratr a manažer zpěvačky Nikola Langer.

Jedním z důvodů může být i to, že Aneta už dávno není „tou ze SuperStar“, a přestože jí je vděčná za proslavení, stejně si nakonec musela vybojovat po klubech vše sama. A na estrády není dnes už stavěná.

Nespokojenost

Dalším důvodem by mohla být další věc, kterou nám pod slibem anonymity řekli někteří z účastníků: za dva dny práce pro Novu údajně kasírují přesně 0 korun.

„Nova se spolehla na to, že sem všichni z nostalgie naklušou, a měla vlastně pravdu. Ale zablokovat si lidi na dva dny, nedat jim honorář, nedat jim ani nic za cestu, maximálně tomu, kdo byl zdaleka, zaplatit hotel, to je fakt smutné,“ dozvěděli jsme se.

Nesplněný slib?

Nova nám slíbila, že do toho jde nás všech deset. To byla v podstatě i naše podmínka: buď všichni, nebo nikdo. Řekli nám, že kývli všichni. Až tady na místě jsme zjistili, že to tak není,“ kroutí hlavou zklamaně jedna z někdejších velkých hvězd české SuperStar 2004.

Tuhle zprávu potvrdil eXtra.cz i někdejší miláček dívek Julian Záhorovský.

„Mysleli jsme, že tam budeme všichni. Všichni jsme do toho z nostalgie právě proto šli. Až na místě jsme zjistili, že tam všichni nejsme,“ řekl nám.

Nevrlost

Osmička tehdejších finalistů od soboty točila medailonky a nacvičovala píseň Veď mě dál, která před lety bořila hitparády.

„Už jsem tu slyšel v souvislosti s těmi penězi takový hovězí nápad, že když si nás ani nepojistili smlouvou, že se můžeme hodinu před přenosem zabejčit a každý si vynutit sto tisíc,“ dodal ještě se smíchem účastník překvapení pro diváky. Podle něj ale k nátlaku na produkci ani k sabotáži nakonec nedojde.

Související články

Další články