Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková zuří kvůli nahé fotce: Na co si to hrajete?!

Aneta je opravdu krásná herečka.
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Kráska ze seriálu Ulice sexy Aneta Krejčíková (26) předvedla něco, z čeho se mnohým pánům bude jen těžko usínat. Zcela odhalila svoje pevná ňadra,. Poté co, jí správce Instagramu fotografii smazal, se pěkně naštvala a všem to vytmavila.

Aneta nebude úplná slušňačka, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak, s muži si dokáže hrát jako kočka s myší. Jinak si totiž nelze vysvětlit její odvahu, když na Instagramu předvedla svá dokonalá ňadra. V bazénu bez vrchního dílu plavek ukázala své poklady a o tom, že by se snažila něco zakrýt, třeba bradavky, rozhodně nemůže být řeč.

Sexy snímek v bazénu jí byl ale správcem Instagramu odstraněn, a to krásku pořádně naštvalo a napsala vzkaz správci: „Na co si to hrajete? Internet je plný zla, nelegálních věcí, videí, kde se ubližuje druhým, porna, nahoty a vy se skutečně budete zabývat fotkou, která je decentní a navíc velmi krásná? Prosím, prosím vyndejte si hlavy ze svých zadků plných škatulkových tabulek a věnujte čas něčemu smysluplnému!"

Pravidla Instagramu ale mluví jasně a bohužel ani decentní a krásná fotografie v podání Anety Krejčíkové nemůže být výjimkou.

Související články

Další články