Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Aneta Krejčíková zavzpomínala na své začátky: Byla jsem nezodpovědný pankáč, směje se

+ Dalších 6 fotografií

Aneta Krejčíková prošla neskutečnou proměnou. Hvězda seriálu Ulice se na české scéně objevuje již pěknou řádku let. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, když porovná, jaká byla před deseti lety, pomalu by se ani nepoznala. V tu dobu byla podle svých slov ještě nezodpovědný pankáč. 

Aneta Krejčíková se na televizních obrazovkách objevuje již řadu let. Do povědomí diváků se zapsala zejména díky své roli Gábiny v nekonečném seriálu Ulice. Jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, za tu dobu prošla velkou proměnou, z nezodpovědné puberťačky se stala pyšná maminka dvou dětí a milující partnerka.


Přiznala, že v posledních deseti letech se z ní stal zcela jiný člověk. "Předtím jsem byla takový mladý pankáč, který vyšel ze školy, a teď si troufnu říci, že jsem dospělý jedinec, který nenese odpovědnost jenom sám za sebe, ale ještě za svoje dvě děti, což toho člověka neskutečně změní," vysvětlila Krejčíková. Dvě děti dávají půvabné herečce nesmírně zabrat, proto další děti určitě neplánuje. "Neplánuji, neplánuji, neplánuji," směje se.

Aneta zdědila partnera po sestřenici

Své dvě děti vychovává s partnerem Ondřejem, který je učitelem tělocviku a angličtiny. Seznámili se velice originálním způsobem. Ondřej začal randit s její sestřenicí, ovšem tento vztah nevyšel, a tak to pak dali dohromady společně s Anetou. I po letech mají stále harmonický vztah. "My často vzpomínáme na ty naše začátky. Jako součást partnerské terapie doporučuji všem zavzpomínat si na tu vaši cestu," vysvětluje.


Jedno se ale nezměnilo, stále ráda dumá nad samotným smyslem života. "Já ač tak někdy nepůsobím, tak jsem velmi přemýšlivý člověk. Neustále nad něčím přemýšlím. Smysl života cítím každý den. Ten největší smysl je podle mě hledání. A v tom hledání si najít určitý klid," řekla herečka při příležitosti slavnostní premiéry nového snímku Tajemství a smysl života.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy