Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Aneta Krejčíková jako odpůrkyně léků: Dětem je dávám jen výjimečně, musí si vybudovat imunitu, tvrdí

+ Dalších 6 fotografií

Jako herečka je Aneta Krejčíková zvyklá poprat se s kdejakým zdravotním neduhem. U svých dvou dětí pěstuje přirozenou imunitu a jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, léky, jako třeba paralen, používá jen v opravdu výjimečných případech. 

Pečuje o sebe

Od doby, co se herečka Aneta Krejčíková stala maminkou, přiznala, že má o sebe větší strach. "Myslím, že je to nějakej přirozenej pud, kterej s tím mateřstvím tak jako přijde," prozradila eXtra.cz známá herečka. "Už se asi bezhlavě nevrhnu do různejch věcí a aktivit, který by byly riskantní," dodala Aneta, která nyní jako matka víc přemýšlí nad možnými riziky.

Vzhledem ke svému náročnému povolání musí ovšem někdy zatnout zuby a jít do práce i přes vysoké horečky. "To asi patří ke všem hercům. Ono to prostě moc dobře nejde, když máte vyprodaný představení, kde hrajete hlavní roli a nemáte alternaci, nebo alternace zrovna nemůže," posteskla si Aneta s tím, že to asi zná každý herec.

Léky jen výjimečně

I když se v době covidu prý začalo více myslet na to, že je zdraví přednější, podle Anety se vše pomalu, ale jistě opět vrací do starých zajetých kolejí. V případě svých dvou dětí se hvězda seriálu Volha snaží nepřehánět to s užíváním léků. "Když už dostanou paralen, to už na tom musí být hodně špatně. Já děti moc nervu lékama," poznamenala herečka, která míní, že si děti musí imunitu přirozeně vytvořit. "Já jsem v pohodě, nicméně učitelkám ve školce se moc nelíbí začínající nudle a kašlíčky no, ale já s tím problém nemám," dodala a s úsměvem pokrčila rameny.

Krejčíková o sebe dbá i co se týče pravidelné prevence proti rakovině prsu, což je téma, o němž se v poslední době stále častěji hovoří. "Snažím se poměrně často samovyšetřovat a chystám se na mamograf, měla bych," řekla Krejčíková na akci pořádané módní značkou Lindex, která byla prevenci této zákeřné nemoci zasvěcena.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy