Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková z Ulice vypadá jak bezdomovec, ale prsa má stále výstavní. 6 fotek, které ocení každý fanda bujného dekoltu

Naštěstí se její prapodivný vzhled nepodepsal na jejím hrudníku.
Zdroj: profimedia.cz/archiv eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Není snad víc sexy herečky, která hraje v nekonečném seriálu Ulice. Aneta Krejčíková si toho je moc dobře vědoma a ráda své vnady ukazuje, kde se dá. Naštěstí většinou tedy jen ve filmech, ale díky bohu za to. Je to opravdu božské pokoukáníčko.

Sice dříve krásná Aneta Krejčíková o svůj vzhled dbala, teď se změnila do stylu á la bezdomovec. Naštěstí to nemělo žádný vliv na její nejkrásnější část těla – prsa. Jsou stále k nakousnutí a pevná jako ňadra puberťačky.

Proto se nemůžeme divit, že kde může, tam ji vysvléknou, aby ten klenot ukázala všem, protože by to byla věčná škoda, kdyby je neustále držela v podprsence. Naštěstí režiséři bojují za svobodu jejích koziček a často je viděno, třeba Jiří Langmajer si je i vyzkoušel, jaké to je držet její ňadra v ruce.

Jestli si je teď náhodou nemůžete vybavit, tak pro vás máme 6 nejvíc rajcovních fotek Anety, které stud nic neříká a svá dokonalá přírodní dvojčata pustila na svobodu. Jen se pokochejte…

Související články

Další články