Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Aneta Krejčíková z Ulice se chlubí rozkošným synem: Malý Beník roste jako z vody

Aneta Krejčíková z Ulice se chlubí rozkošným synem: Malý Beník roste jako z vody
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Roztomilé
Aneta Krejčíková (28) je nejenom zbožňovanou herečkou z nekonečné Ulice, ale také milující matkou. Její rozkošný syn Beník (10 měsíců) roste jako z vody a představitelka Gábiny Pumrové se s ním chlubí, kudy chodí. Kromě pochvalných vzkazů však schytává i kritiku, její způsoby výchovy se totiž některým fanynkám nezdají.

Když se padne jméno Anety Krejčíkové (28), všem se vybaví nekonečný seriál Ulice U něj to ale zdaleka nekončí, herečka proslula i svou necudností. Nestydí se odhalit téměř cokoliv a stejně to má i se synem Beníkem (10 měsíců), kterého často fotí úplně nahého.

Není pochyb o tom, že je milující matkou a svému uzlíčku štěstí dopřává vše, co mu na očích vidí. Některé fanynky však Krejčíkové její způsoby výchovy vyčítají. "Ten vám určitě poděkuje za 15 let, až někdo vytáhne tuto fotku," vzkázala jí jedna z nich.

Většinou se ale na Beníkem rozplývají a Krejčíkové ve všem fandí. Vždyť drobné přešlapy dělá každý rodič. Proto osmadvacetileté Anetě sledující odpustili i to, že nechala ani ne ročního synka plazit se po zemi v italských Benátkách. Své chyby si pokaždé vyžehlí srdceryvnými proslovy.

"Láska k našim dětem je nekonečně bezedná studna. Pro děti jsem schopna udělat všechno. Jsou my. Zrcadlíčka nás všech," nechala se Krejčíková nedávno slyšet.

"Je pro vás normální koupit Vašemu dítěti každý den čerstvý chleba, nebo pomůcky do školy, potřebné léky, lekce tancování, francoužštiny, poslat dítě na tábor? Jsou lidi, pro které je to nereálné, protože si to jednoduše nemohou dovolit," posteskla si herečka.

A co si myslíte vy? Je normální vystavovat nahé děti na sociálních sítích, anebo už to je přes čáru?

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy