Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Aneta Krejčíková vyvenčila svou Toničku: Dva porody za sebou a postava k nakousnutí

Aneta Krejčíková vyvenčila svou Toničku: Dva porody za sebou a postava k nakousnutí
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 9 fotografií
mateřství
Včera se na Jungmannově náměstí v Praze konal již třetí ročník pouličního umění a tuto příležitost si nenechala ujít ani čerstvě dvojnásobná maminka Aneta Krejčíková (29), která dorazila v doprovodu babičky a v kočárku měla malou dcerku Antonii. Oblíbená herečka byla po celou dobu rozesmátá od ucha k uchu a je poznat, že i přes menší kotrmelce si mateřství se dvěma dětmi užívá.

Hvězda nekonečného seriálu Ulice Aneta Krejčíková po delší době vyrazila do společnosti a vzala s sebou malou Toničku. Aneta si dala v současné době od natáčení na chvíli pauzu a stará se o svoji velkou rodinu. Samozřejmě, že jí se vším pomáhá partner a milující rodina.

Starost o dvě malé ratolesti je velmi náročná, což oblíbená herečka jen potvrzuje nedávnou příhodou s malým Beníkem. "Po cestě domů, před barákem, se Ben rozhodl, že bude nejlepší, když si lehne na zem za strašlivého řevu a nebude se mnou absolutně spolupracovat a komunikovat o tom, co a jak by mi zrovna vyhovovalo s miminkem v ruce a plným kočárem tašek s jídlem a věcmi," svěřila se Krejčíková s tím, že některé dny jsou skutečně krušné.

"No jo no, stane se. Po každé noci vyjde slunce," dodala s tím, že takové chování k dětství zkrátka patří a není třeba se z toho hroutit, i když v dané chvíle byste si nejraději sedli na patník a začali brečet.

Anetu na akci doprovodila babička a obě si to náramně užívaly. Aneta zářila a na všechny strany rozdávala úsměvy. Novopečená dvojnásobná maminka vypadá naprosto senzačně a postavu má krev a mléko. Přesně tak, jak to má být. Přílišná hubenost by sympatické herečce stejně neslušela. Mohla by totiž přijít o svoji bujnou výbavu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy