Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Aneta Krejčíková vytřela zrak slepičím matkám: Těhotenství není super

Aneta Krejčíková promluvila o těhotenství.
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 25 fotografií
Aneta Krejčíková (28) sice vypadá jako něžná blonďatá dívka, ale rozhodně se s ničím nepáře a vždycky řekne vše tak, jak si to myslí. Protože se jí nezadržitelně blíží termín porodu a navíc se musí poprat s úmornými vedry, což v období těhotenství není zrovna jednoduché, tak na rovinu přiznala, co si o celém průběhu těhotenství myslí.

Oblíbená herečka ze seriálu Ulice Aneta Krejčíková ze svého prvního těhotenství nedělá žádné velké drama. Od začátku to bere vskutku sportovně a určitě nepatří mezi ty hysterické matky, které šílí z každé maličkosti a jsou přehnaně puntičkářské.

Aneta se i v pokročilém stádiu těhotenství ukazuje na společenských akcích a v žádném případě se nestydí předvést svůj gigantický pupík. Navíc je nutno říct, že to seriálové Gábině Pumrové ohromně sluší.

Pokud si ale myslíte, že těhotenství považuje za tu nejlepší a nejkrásnější věc v životě ženy, tak jste na omylu. Herečka má na toto období jasný a střízlivý názor. Jak vzpomíná na první pocity z těhotenství?

"Byly sporné. Na jednu stranu jsem byla ráda, na druhou jsem se necítila být úplně připravená. Jsou lidé, kteří se snaží miminko počít a nejde jim to a u nás to bylo raz dva. Za to jsem pochopitelně vděčná, nicméně nebylo pro mě lehké rozloučit se se svým svobodným sobeckým životem. Už to nikdy nebude takové jako doteď. Nebudu tady povídat, jak je to super, jak cvičím a myslím strašně

pozitivně, když to tak občas prostě není. Ale těším se na to, co přijde," přiznala otevřeně první pocity z těhotenství.

V současné době herečka vypadá jako kulička a už se nemůže dočkat, kdy její první dítě spatří světlo světa. V tak úporných vedrech je opravdu obtížné tahat před sebou takový náklad. Aneta sama přiznává, že vedra jí nedělají dobře a ráda by už to měla všechno za sebou. My se jí ani nedivíme.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy