Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková vytasila těžký kalibr: Nahá a těhotná ve vaně! 8. FOTKA vás položí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Peprná galerie
Herečka Aneta Krejčíková (27) si mateřství užívá naplno. Syn Ben roste jako z vody a s partnerem Ondřejem jsou nejšťastnějšími rodiči na světě. Hvězda nekonečné Ulice překvapila vzpomínkami na těhotenství. Vytasila totiž odvážné fotky, na nichž se jí ňadra derou z výstřihu. Ukázala se i polonahá a ponořená pod vodou!

Aneta Krejčíková (27) umí žít naplno a výjimkou pro ni nebylo ani těhotenství. Přesně po roce ukázala peprné snímky, které nafotila v pátém měsíci. Takhle jste hvězdu nekonečného seriálu Ulice ještě neviděli!

Herečka zapózovala v obtaženém mokrém tričku, pod nímž se jí vyrýsovaly bradavky. Kolem gigantických ňader se točí i ostatní snímky, na všech se jí doslova drala z upnutého oblečení.

Krejčíková si pochvalovala, že si dovedla devět měsíců se synem Benem v bříšku zpestřit. "Před rokem, pátý měsíc těhotenství. Není to jen o přežírání, pláči a zvracení. Teda v mém případě, díky za to," vzkázala na Instagramu.

Přesto je otázkou, zda už není trochu přes čáru v požehnaném stavu takto pózovat. Co si asi pomyslí malý Ben, až povyroste a snímky uvidí. To už je ale starost Krejčíkové, vy se podívejte do velmi odvážné galerie a zaměřte se především na 8. fotku!

Související články

Další články