Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková v slzách: Ukradli jí zásnubní prsten! Hodně teď shání tuhle retro nádheru

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Kráska ze seriálu Ulice či hudební show Tvoje tvář má známý hlas Aneta Krejčíková (26) se řadí k velmi půvabným ženám. Dlouho se spekulovalo o tom, s kým dovádí pod peřinou, nakonec se ukázalo, že jde o pohledného přítele Ondru. S tím se dokonce zasnoubila. Jenže prstýnek, který pro ni má hodně hluboký význam, se někomu podařilo odcizit.

Kráska už několik týdnů shání prstýnek, který patří k retro kouskům, ale hlavně původně patřil prababičce přítele Ondry "Prosím. Tento prsten mi byl odcizen, je zásnubní po prababičce kluka, se kterým chodím. Kdyby jste ho někdo, někdy, někde viděl, prosím, prosím, informujte mne," napsala na svém Instagramu zoufalá herečka.

Vnadná Krejčíková je skvostem mezi herečkami. A nejeden muž sleduje seriálovou Ulici jen kvůli ní. Jinak tomu nebylo ani s show Tvoje tvář má známý hlas, kde Aneta dlouho bojovala o nejvyšší příčku. Nakonec jí prvenství před nosem vyfoukla Berenika Kohoutová.

Talentovaná herečka, která je už několik měsíců šťastně zasnoubená, by ráda svůj prstýnek zpět. Pokud byste ho někde spatřili, napište na email: redakce@extra.cz

Související články

Další články