Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková ukázala intimní foto z porodu a promluvila: Zkažená plodová voda a málo lásky

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
mateřství
Hvězda Ulice Aneta Krejčíková (28) se zanedlouho stane podruhé maminkou. Její první syn Ben ani druhý přírustek nebyl plánovaný. To ale nemění nic na tom, že se herečka na svého dalšího potomka neskutečně těší. Nyní na sociálních sítích zveřejnila intimní fotku z prvního porodu a promluvila o komplikacích, které provázaly její maminku, když Anetu rodila.

Herečka Aneta Krejčíková se nyní plně věnuje rodině. Malý Beník se už nemůže dočkat, až bude mít po svém boku bratříčka nebo sestřičku. Nikdo nečekal, že Aneta oznámí své druhé těhotenství tak brzy.

Aneta není typ ženy, která by se bála porodu a věcí kolem. Naopak, snaží se dělat všechno pro to, aby byl porod a těhotenství co nejvíce příjemný jak pro maminku, tak hlavně pro miminko.

V rámci této osvěty se snaží na sociálních sítích pomáhat i budoucím maminkám a prvorodičkám. Tentokrát zveřejnila intimní snímek přímo z porodního sálu a popsala, jaké to bylo, když ji přivedla na svět její maminka. Nic lehkého to rozhodně nebylo.

Zkažená plodová voda a odloučení od maminky

„Moje maminka mě rodila v jednadvaceti s třítýdenním zpožděním císařským řezem. V plodové vodě, která byla zkažená, jsem se nějaký čas trávila a hned po porodu mě převezli přes celou Prahu do Motola, kde mě zachraňovali. Mámu připravovali na to, že můžu mít trvalý následky v podobě mentálního handicapu. To chceš slyšet po porodu. Držela mě v náruči až po třech týdnech,“ rozepsala se herečka.

„Nepíšu o tom kvůli srdceryvnýmu příběhu se šťastným koncem, ale kvůli tomu, že na porodu hrozně záleží. Odvíjí se od něj vztah maminky a dítěte. S maminkou jsme měly hodně komplikovaný vztah a jsem přesvědčená, že je to tím, že mě poprvé pomazlila až po třech týdnech. Cejtím to i na sobě, mám neustálý deficit lásky, celý život. Porod mého syna byl jedním z nejkrásnějších a nejintenzivnějších zážitků,“ dodala s tím, jak hrozně důležitý je kontakt maminky s miminkem.

Související články

Další články