Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Aneta Krejčíková šije do plastikových dívek: Absolutně s tím nesouhlasím a děsí mě to

Herečka občas musela zvládnout představení i s vysokými horečkami.
Zdroj: eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 8 fotografií
NESOUHLAS

Aneta Krejčíková sdílela na Instagramu svůj nesouhlas ohledně trendu silikonových prsou. Děsí ji mladé ženy, které si nechávají voperovat implantáty do ňader. V minulosti podstoupila modelaci prsou po porodu svého syna a od té doby dostává mnoho dotazů od mladých žen na téma plastických operací. 

Aneta Krejčíková vyjádřila svůj nesouhlas s tím, že mladé ženy si nechávají voperovat silikony do těla, a zdůraznila, jak to odráží nároky společnosti na ženy. “Zcela upřímně mě děsí to, že buchty před dětmi, kolem 20ti let, si chtějí nechat narvat do těla silikony, absolutně s tím nesouhlasím a myslím, že to velmi vypovídá o naší společnosti a o tom, jaké nároky jsou obecně na ženy kladeny,” napsala herečka na svůj Instagram.

Herečka věří, že mnoho žen není schopno budovat zdravé sebevědomí bez podpory okolí a stanoviska k vlastnímu tělu. “Bohužel ne každá žena a ještě navíc v tak mladém věku, je schopna obklopit se lidmi, kteří podporují její zdravé sebevědomí. Nebo si svá stanoviska přijetí vůči svému tělu, bez plastických chirurgů, dokáže budovat sama,” napsala.

Herečka podstoupila modelaci prsou

Aneta sdílela své vlastní zkušenosti s modelací prsou po dvou těhotenstvích, která sice velikost nezměnila, ale posunula prsa výš, jak jsme psali na eXtra.cz. “Podstoupila jsem modelaci prsou před rokem a pomohlo mi to velmi, ale nutno říci, že po dvou dětech, kdy jsem v každém těhotenství přibrala 20 kg a po odstavení druhého dítěte, kdy jsem se začala pomalu navracet ke své zdravé váze, to tělo dostalo celkem záhul a promýšlela jsem to opravdu velmi poctivě a neunáhleně,” vyjádřila se ohledně svých ňader.

Aneta Krejčíková v rozhovoru pro eXtra.cz:


Herečka měla v minulosti problém přijmout sama sebe a v té době se jí líbil její pravý opak. “Ještě před deseti lety mi přišly nejvíc sexy holky, co nemají skoro žádná prsa, pak se to změnilo i díky tomu, že jsem konečně přijala sebe sama,” dodala.

Herečka vyzvala k vzájemné inspiraci a podpoře ve vytváření zdravých návyků, jako je péče o tělo, radost ze života, kvalitní stravování a pravidelný pohyb.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy