Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková se opět odhalila! Tento dekolt je snem každého muže a láme rekordy na sociálních sítích

Líbí?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Lidé ji milují a kromě talentu disponuje Aneta Krejčíková (26) i luxusním tělem, které se nebojí odhalit. Znáte ji ze seriálu Ulice, ale hlavně z pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Nedávno odhalila svá ňadra v plné kráse v bazénu, teď se culí v sexy prádle.

Herečka Aneta Krejčíková nebude úplná slušňačka, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak, s muži si dokáže hrát jako kočka s myší. Jinak si totiž nelze vysvětlit její odvahu, když na Instagramu už po několikáté předvedla svá dokonalá ňadra.

Nejdřív to bylo v bazénu, kdy bez vrchního dílu plavek ukázala své poklady a o tom, že by se snažila něco zakrýt, třeba bradavky, rozhodně nemůže být řeč. Sociální síť ale její fotografii smazala z důvodu porušování pravidel, a to Anetu pořádně vytočilo!

Teď je ale herečka se svým ohromným poprsím zpátky, ale zdá se, že se poučila a nechala si na sobě podprsenku. To ale nemění nic na tom, že všechny tímto snímkem dostala a fanoušci ji za to milují. Nenašel se ani jeden, kterému by se fotografie nelíbila! „Jen tak dál, Aneto, děláte to moc dobře a vypadáte skvěle,“ zněl jeden z komentářů.

Související články

Další články