Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Aneta Krejčíková se odhodlala k radikálnímu kroku: Šla na plastiku prsou

Aneta Krejčíková patří mezi oblíbené české herečky.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Operace

Herečka Aneta Krejčíková (32) si na velikost svých prsou nikdy nemohla stěžovat. Své přírodní pětky dokonce v celé kráse několikrát ukázala i ve filmech. Nyní však Blesku přiznala, že šla na zmenšení prsou. Co ji k tomu vedlo?

Herečka Aneta Krejčíková nedávno zazářila v seriálu Volha jako sekretářka Květa, kde se dokonce celá svlékla. „Před nahýma scénama si musím dát panáka! Přitom jsem zapsaná jako ‚ta herečka, které nevadí se svléknout‘. Jsem exhibicionista, ale není to vždy úplně jednoduché,“ prozradila otevřeně pro Blesk.

V seriálu to bylo mimochodem naposledy, co mohli diváci její přírodní pětky spatřit. Nedávno si totiž nechala své přednosti zmenšit. „O plastice prsou jsem uvažovala už jako mladá bezdětná holka. Vyrostla jsem v rodině, kde velká prsa nepatřila k něčemu, co je hodno obdivu a krásy. Naopak. Nepraktická zátěž,“ napsala na Instagramu herečka.

Důvody byly zdravotní

Podle ní se jedná o zdravotní záležitost, což byl důvod, proč se pro operaci rozhodla. „K operaci jsem se odhodlala až před pěti měsíci. Píšu o tom proto, že vím, že je spousta žen, které o operaci uvažují a mají obavy z nejrůznějších důvodů. A musím upřímně říct, že hezčí, přirozeně vypadající prsa, jsem neviděla,“ uvedla dále.

V komentářích pod příspěvkem lidé herečce gratulují k její upřímnosti a odvaze. „Super, jste dobrá, že jste to přiznala,“ napsala Šárka. „Odvážná a rozvážná,“ napsala Janka. „Moc děkuji za sdílení,“ okomentovala Katka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy