Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková podezřele nakynula: Kamarádky práskly, že je těhotná!

Aneta podezřele přibírá, je to kvůli těhotenství?
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Už před měsícem do redakce eXtra.cz dorazila informace, že je herečka Aneta Krejčíková (26) těhotná. Sama hvězda seriálu Ulice tehdy požehnaný stav popřela. Uplynulo ale několik týdnů a Aneta podezřele nakynula. O jejím těhotenství navíc mluví většina kamarádek z nekonečného seriálu.

Ještě začátkem března se herečka Aneta Krejčíková (26) chlubila útlým pasem a dokonalými křivkami. Teď se však navlékla do košile se svislými proužky, přes kterou ještě přetáhla svetr.

Jde o oblečení, které má opticky zeštíhlovat. Na Anetě si ale kil, která jí za měsíc přibyla, nelze nevšimnout. Už od února se mluví o tom, že je hvězda seriálu Ulice těhotná. Informace doputovala do redakce eXtra.cz i od některých hereččiných kamarádek z nekonečného seriálu.

Sama Krejčíková radostnou novinu popřela s tím, že nechápe, kdo ji o ní šíří. Rovněž její přítel Ondra byl překvapený, když jsme mu k očekávání prvního potomka gratulovali.

Jenže herecké okolí Anety mluví velmi přesvědčivě. A jestliže už teď Krejčíková až příliš nápadně maskuje rostoucí bříško, nejspíš se pravdu brzy dozvíme i přímo od ní.

Související články

Další články