Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Aneta Krejčíková po 17 letech v Ulici: Z Gábiny je dvojnásobná maminka a září ve Volze

+ Dalších 5 fotografií

Herečka Aneta Krejčíková(31) má jako dvojnásobná maminka pořádně napilno. Opět má mnoho pracovních nabídek a nyní exceluje v minisérii Volha, kde na premiéře poskytla rozhovor pro eXtra.cz o tom, jak zvládá rodinný život a hektický pracovní život. 

Herečka Aneta Krejčíková (31) je velmi oblíbenou televizní i divadelní herečkou. Svou kariéru si vybudovala primárně na základě role v seriálu Ulice. Nyní dostala Aneta příležitost hrát v minisérii Volha, která právě běží na obrazovkách České televize. Krejčíková se objevuje primárně po boku hlavního hrdiny, kterého ztvárnil herec Kryštof Hádek (41). „Hraju asistentku ředitele, ale mám tam hezký oblouk, takový očekávatelný. Na place jsem byla hlavně s Kryštofem,“ řekla ke své roli Aneta.

Stylová ve filmech i v životě

Fanoušci si ji nejvíce oblíbili v nekonečném seriálu Ulice, kde Aneta působí dlouhá léta. Za tu dobu se se svou rolí sžila a Gábina Pumrová je její „druhé já“. „Vzhledem k tomu, že v seriálu hraji 17 let, sice s nějakýma pauzama, ale je to vlastně součástí mého života, tak už to ani tolik neřeším. S Gábinou jsme spolu tak dlouho, že to beru přirozeně a v pohodě,“ ​svěřila se herečka.

Stejně jako Gábina si dává Aneta záležet na tom, v jakém outfitu vyrazí do společnosti. „Jako každá žena samozřejmě přemýšlím nad tím, co si vezmu. Snažím se na to přirozeně dbát, jako každá žena,“ ​dodala herečka.

Dvojnásobná pracující maminka

Herečka je již dvojnásobnou maminkou, má syna Bena a dceru Toničku. Divadelní herečka díky těhotenství a tehdejší pandemické době měla poměrně klidné pracovní období, tehdy až moc klidné, jak sama přiznala dříve pro eXtra.cz. To se otočilo a práce je aktuálně více než dost.

Ve svém životě ale zvládá všechny důležité povinnosti. „Střídá se to, každá pracující máma zná, jaké to je kloubit rodinný a pracovní život, ale nám se to daří i díky naší rodině, babičkám a dědečkům, které kolem sebe máme,“ usmívala se Krejčíková.

Skvělá postava kvůli frmolu

Aneta po dvou dětech vypadá báječně. Sama ale moc spokojená není, protože by ráda více dbala na svůj životní styl. „Ve formě se teď udržuju tak, že nestíhám jíst, ale mám ráda, když jsem v kondici, takže se těším, až budu mít trošku prostor na to jít cvičit a hýbat se pravidelně,“ svěřila se blondýnka. Proměnou prošla již v loňském roce, kdy z holky „krev a mlíko“ je žena štíhlá jako proutek. Jak přiznala i pro portál Super.cz, po porodech a kojení šla kila dolů snadno.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy