Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Aneta Krejčíková o svatbě i třetím dítěti: Jsem zasnoubená čtyři roky a zatím jen plodíme

Aneta Krejčíková
Zdroj: foto Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Herečka a dvojnásobná maminka Aneta Krejčíková (30) si od mateřských povinností ráda dobíjí energii ve společnosti lidí. Při jedné takové příležitosti v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak zvládá skloubit práci s rolí maminky, promluvila o třetím dítěti, ale také prozradila, jak to vypadá se svatbou s partnerem Ondřejem Rančákem, se kterým se zasnoubila již před čtyřmi lety.

Půvabná herečka Aneta Krejčíková se stala dvojnásobnou maminkou syna Bena a dcery Toničky krátce po sobě a ač mateřství neplánovala, nemohlo prý přijít v lepší čas. Jak zvládá skloubit mateřství s herectvím?

"Mateřství jsem si nemohla naplánovat lépe než na pandemickou dobu. Když jsem tedy byla s malou doma, o nic moc jsem nepřišla. Už začínám pomalu zkoušet, není to tak hektické, ale je to náročnější. Vše se dá zvládnout," prozradila herečka s tím, že pomocnou ruku občas nabídnou i babičky, které jsou rády, že mohou se svými vnoučaty trávit čas.

Třetí dítě? Možná až za pár let

Aneta se netají informací, že ani jedno z dětí nebylo vysloveně plánované, roli být maminkou si přesto vysnila už jako malá holčička. "Já jsem mateřský typ, už od malička jsem se těšila, až budu mít vlastní děti. Velmi jsem se na to období těšila, nicméně vás na to nikdo nepřipraví. Někdy je to náročné, obzvlášť když mám děti rok a půl od sebe, ale šla bych do toho znovu, velmi mě to baví."

Dokonce by se nebránila ani třetímu přírůstku, má to ovšem své "ale". "Ještě před pár měsíci bych řekla, že ano, ale teď už v sobě konkrétně tyhle mateřské hormony nemám. Možná až za pár let, až budou mé děti o něco starší. Teď bych se ráda plně věnovala dětem, které mám, sobě, své práci a rodině."

Aneta Krejčíková o svatbě

Aneta Krejčíková je už čtyři roky zasnoubená se svým partnerem a otcem dětí Ondřejem Rančákem, svatba ale prozatím neproběhla a Aneta prozradila, zda nastal v plánování veselky nějaký posun. "Jsem zasnoubená už čtyři roky, a zatím jenom plodíme děti," uvedla úsměvně. "Svatba zatím není na pořadu dne, nespěcháme na to."

Mnoho žen se chce vdávat brzy, aby byly mladé a svěží nevěsty, tahle hranice se ale s dobou postupně oddaluje a ani Aneta Krejčíková si nemyslí, že by měl hrát věk nevěsty důležitou roli, životní priority staví jinde. "Nedávno jsem oslavila třicátiny, v dnešní době dokážou ženy vypadat velmi dlouho dobře. Často je težké odhadnout, zda jde po ulici osmatřicítka nebo dvacítka. Což je i pro mě skvělá vyhlídka."

Nedokážu si představit, že bych byla pouze maminkou

A jak se udržuje v kondici a zachovává svůj vzhled i jako maminka dvou dětí stále svěží? "Já jsem velmi společenský člověk, energii mi velice dodává společnost lidí. Zároveň mě nabíjejí energií i moje děti, ale musí se to kompenzovat, nedokážu si představit, že bych byla pouze maminkou a ženou v domácnosti. Na nějaký čas proč ne, ale ne po celou dobu. Kdybych měla být na mateřské třeba osm let, to bych se asi zbláznila," dodala.


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy