Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková neměla svůj den: Zachumlaná v péřovce ukázala unavenou tvář bez make-upu

Aneta Krejčíková je jedna z nejkrásnějších českých hereček.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 5 fotografií
Aneta Krejčíková (26) patří jednoznačně mezi naše nejkrásnější a nejnadanější herečky. Není pochyb o tom, že Aneta je hodně sexy, fanoušci kromě jejího talentu obdivují i její vzhled a hlavně bujné poprsí, které se oblíbená herečka z Ulice nebojí ukázat. Jenomže každý den není zalitý sluncem a i seriálové Gábině Pumrové se někdy stane, že nevypadá zrovna nejlépe.

Blonďatá dračice Aneta Krejčíková má dny, kdy kašle na svoji vizáž a ven vyrazí jen v obrovské péřovce a svůj obličej ponechá jen tak, bez jakýchkoliv líčidel. Herečka je sice rozkošná, ale bez make-upu v ní žádnou žhavou krásku nehledejte.

Nejspíše byste si jí na ulici ani nevšimli, protože nenalíčená je hodně nevýrazná. I když se stálice seriálu Ulice vrátila poměrně nedávno z dovolené a jeden by očekával, že bude odpočatá a plná energie, tak budila spíš dojem nevyspalé a unavené holky.

V poslední době se spekulovalo o tom, zda není těhotná, což by také vysvětlovalo fakt, že nyní na sebe moc nedbá. Její údajné těhotenství potvrdili různí herečtí kolegové, kteří nechtějí být jmenováni, ale samotná Aneta to razantně odmítá.

„Není to pravda. Zajímalo by mě, kdo to o mně šíří,“ řekla. Podívejte se do galerie na to, jak jindy sexy herečka vypadá, když nemá svůj den. Co na ni říkáte?

Související články

Další články