Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková mění životní styl a přestává pít: Zato její kámoška Patricie kalí dál!

Holky jsou dlouholeté kamarádky.
Zdroj: instagram
+ Dalších 21 fotografií
Patricie Solaříková (29) a Aneta Krejčíková (26) jsou letitými kamarádkami. Nepotkávají se jenom na natáčení seriálu Ulice, ale také v soukromém životě. S příchodem jara holky vyrazily ven na pivo, ale rebelka Krejčíková zůstala na suchu. Z kopýtka si mohla vyrazit jenom Solaříková.

Herecké kolegyně a kamarádky Patricie Solaříková a Aneta Krejčíková využily prvních teplých dnů a vyrazily na pivo. Holky se potkávají, a to jak na natáčení nekonečného seriálu Ulice, kde obě dvě hrají od jeho začátku už dlouhých třináct let, tak ve volném čase.

A že ho obě mají málo. Patricie má dost napilno. Kromě toho, že hraje v Ulici, tak hostuje v některých dalších seriálech, nebo dělá příležitostnou fotomodelku. Obě dvě holky jsou pořádné rošťandy a rozhodně nezkazí žádný mejdan.

Jenomže pivo na zahrádce si dala už jenom Patricie. Aneta má momentálně s alkoholem utrum. Je těhotná, a tak si na nějakou dobu bude muset řádění odpustit. To jí pravděpodobně nedělá žádný problém, protože na příchod miminka se moc těší.

I když na druhou stranu je pravda, že jedno malé pivo určitě neuškodí.

Související články

Další články