Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Aneta Krejčíková má 29: Od Gábiny z Ulice po sexy mámu dvou krásných dětí

Aneta Krejčíková má 29: Od Gábiny z Ulice po sexy mámu dvou krásných dětí
Zdroj: Aneta Krejčíková archiv
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Aneta Krejčíková (29) se do povědomí diváků nesmazatelně zapsala svojí rolí v nekonečném seriálu Ulice, kde hraje Gábinu Pumrovou. Ulice se natáčí od roku 2005 a Aneta vyrostla z malé puberťačky v nádhernou ženu, která si doma se svým partnerem hýčká dvě krásné děti.

Sympatická herečka Aneta Krejčíková začínala v seriálu Ulice coby Gábina Pumrová, se kterou to nebylo vždy jednoduché. Ještě na střední škole se jí podařilo otěhotnět s tělocvikářem Hynkem, se kterým má chlapečka Šimona.

V současné době je postava Gábiny Pumrové v zahraničí a její představitelka se plně věnuje rodinnému štěstí. Na začátku dubna herečka na sociálních sítích stroze oznámila, že k malému Beníkovi přibyla sestřička Tonička.

Naposledy o sobě dala Krejčíková vědět o Velikonocích, kdy na Instagram přidala fotku spokojeného bráchy a sestřičky. "Přeji vám všem takové záplavy pocitů absolutního štěstí, jako mám poslední dny já. Děkuju," napsala pod snímek.

Kdysi divoká blondýnka dnes slaví devětadvacáté narozeniny a bujarý život vyměnila za spokojenou rodinu. Fanoušci už navíc začínají spekulovat, jestli se Aneta pustí i do třetího potomka. Tak uvidíme.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy