Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková jen v plavkách: Těhotná je nebezpečně sexy!

Aneta se na svého prvního potomka moc těší.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Když oznámila své těhotenství poté, co s informací přišlo jako první eXtra.cz, zaskočila všechny... Zejména scenáristy seriálové Ulice. Aneta Krejčíková (27) je v šestém měsíci těhotenství a ohromně jí to sluší.

Herečka a zpěvačka v poslední době využívá svůj Instagram jako zdroj přijmu, když dělá reklamu na produkty různých firem. Teď svou tvář propůjčila plavkám. Nejen proto, že brzy odlétá k moři, ale protože do domácího rozpočtu je každá koruna dobrá.

Aneta zveřejnila snímek, na němž odhaluje vrchní díl plavek a při focení poodhalila část bříška, které se jí pořádně zvětšuje. A ze snímku to je více než patrné. Aneta je v těhotenství šťastnou maminkou a prozradila třeba to, že dítě nebylo plánované. „Neplánovali jsme to,“ uvedla kráska, která se ani netají tím, že výbavičku pro miminko ještě nemá. „Zatím nemám vůbec nic. Snad jen plenky a dostala jsem i pro mimčo bodyčko. Jinak nic,“ dodala.

Jestli to bude holčička, nebo chlapeček, zatím kráska, kterou si lidé zamilovali nejen v seriálu Ulice, ale třeba i v show Tvoje tvář má známý hlas, neuvedla. Ale jak se říká, na pohlaví nezáleží, hlavní je, aby miminko bylo zdravé…

Související články

Další články