Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková je v 6. měsíci: Vypadá neskutečně dobře a přiznala, kolik přibrala!

Aneta Krejčíková vypadá opravdu perfektně!
+ Dalších 11 fotografií
Těhotná Aneta Krejčíková (27) vyrazila před pár dny na party a vypadala opravdu senzačně. Herečka je v šestém měsíci těhotenství a náramně si to užívá. Na společenskou akci si oblékla pohodlný černobílý outfit a i přesto, že už má pořádné bříško, nebojí se ho ukázat.

Aneta Krejčíková je známá především jako Gábina Pumrová z nekonečného seriálu Ulice. Herečka patří mezi nejkrásnější nastávající maminky v Česku. Momentálně je v šestém měsíci těhotenství a vypadá neskutečně dobře.

Aneta je v těhotenství šťastnou maminkou a prozradila třeba to, že dítě nebylo plánované. „Neplánovali jsme to,“ uvedla pohledná herečka, která se ani netají tím, že výbavičku pro miminko ještě nemá. „Zatím nemám vůbec nic. Snad jen plenky a dostala jsem i pro mimčo bodyčko. Jinak nic,“ dodala. Taky se svěřila s tím, že má prozatím nahoře třináct kilo, což jistě není konečné číslo.

Kromě natáčení seriálu zářila také v show Tvoje tvář má známý hlas. Teď si bude muset dál na nějakou chvíli s prací pohov.

Mohlo by vás zajímat

Další články