Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Aneta Krejčíková je pořádná dračice: Rozdávala si to s Jakubem Štáfkem a málem její OBROVSKÁ ŇADRA opustila dekolt!

Aneta se umí odvázat.
+ Dalších 10 fotografií
Další odhalená role. Těmi už je Aneta Krejčíková doslova proslulá. Její luxusní přírodní vnady už zná každý. Teď si dokonce střihla scénu, kde si to rozdává se svým kolegou z Ulice Jakubem Štáfkem!

Aneta Krejčíková (25) se nikdy nestyděla a pokaždé ochotně ukázala taje svého krásného ženského těla. Během své herecké kariéry se několikrát pochlubila svými obrovskými přírodními vnadami, několikrát si navíc střihla erotické scény.

Hodně se nově odvázala i v seriálu Vyšehrad. Tam si zahrála manželku fotbalisty Škody, se kterou se sešel Jakub Štáfek (26) v roli Juliuse Lavického. Bez nějakých servítek ji v seriálu ohnul a zezadu jí tvrdě dělal dobře.

U sexuálního styku Anetě krásně poskakovaly její dva poklady na hrudníku a evidentně si svoji další erotickou scénu skvěle užívala. Holt má co ukazovat, tak proč by to skrývala. Její ňadra už jsou legendární a moc rádi se na ně podíváme.

Mohlo by vás zajímat

Další články